Pojemnik na płatki śniadaniowe z dozownikiem i podstawką AdHoc Deposito

A-CS11 AdHoc AdHoc
329.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
A-CS11
Wymiary
Wysokość: 42,5 cm
Ø15 cm
pojemność: 1,5 l
waga: 2,5 kg
Materiały
Stal nierdzewna, akryl.

Opis produktu

Pojemnik na płatki śniadaniowe z dozownikiem i podstawką Deposito marki AdHoc. Śwetnie sprawdzi się także do przechowywania i dozowaia innych sypkich produktów, takich jak ryż, orzechy, cukierki. Wykonany ze stali nierdzewnej i transparentnego, akrylowego pojemnika pozwlającego na kontrolowanie zawartości. Pojemnik można odłączyć i korzystać z niego bezpośrednio przy stole.

Marka

AdHoc jest liderem w produkcji młynków do soli i pieprzu. W swojej ofercie AdHoc posiada młynki zarówno elektryczne, jak i ręczne. Wszystkie posiadają ceramiczny mechanizm trący objęty trzydziestoletnią gwarancją. AdHoc w ofercie sklepu Czerwona Maszyna to również akcesoria kuchenne z wytrzymałego drewna akacjowego i eleganckie akcesoria barowe.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię