Pojemnik na przekąski Alessi Food a Porter, jasnoniebieski

SA06 LAZ Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
SA06 LAZ
Wymiary
20 x 11 x 10 cm [dł. x szer. x wys.]
Materiały
żywica termoplastyczna
Zastosowanie

Opis produktu

Pojemnik na przekąski Alessi Food a Porter jasnoniebieski to dwukomorowe pudełko na słodycze, przekąski i owoce. Jedna z przegródek posiada 350 ml pojemności, a druga – 250 ml. To doskonała propozycja do szkoły, przedszkola i na wycieczkę. Pojemnik na przekąski Alessi Food a Porter jasnoniebieski ma kształt autka – to doskonałe połączenie jedzenia z zabawą!


Pudełko można śmiało myć w zmywarce, jednak nie zaleca się stosować żrących ani ściernych substancji. Żywność w pudełku podgrzejesz w mikrofalówce. Produkt wykonano z żywicy termoplastycznej. Jest trwały, lekki i estetyczny. Jego wymiary wynoszą 20 x 11 x 10 cm. Projektantką pojemnika Food a Porter jest Sakura Adachi. Czyste linie i prosty design wyróżniają produkt.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię