Pojemnik na przybory do zmywania Joseph Joseph Caddy 30,5 cm, szary

85070 Joseph Joseph Joseph Joseph
169.00 PLN
169,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85070
Wymiary
30,5 x 13 x 14,2 cm

Opis produktu

Pomysłowy duży pojemnik Caddy marki Joseph Joseph w kolorze grafitowo-szarym - pozwala zawsze mieć porządek wokół zlewu. Modernistyczny design oraz tworzywo o wysokim połysku sprawiają bardzo estetyczne wrażenie i doskonale ukrywają mało zdobne przybory do mycia.
W głównej części pojemnika znajduje się miejsce na butelkę płynu do mycia naczyń i szczotkę do szorowania. Zewnętrzny uchwyt pozwala na powieszenie wilgotnej ściereczki, zaś podkładka z ociekaczem idealnie nadaje się do przechowywania nawet dwóch mokrych gąbek. Dzięki odpływowi gąbki szybko schną, a woda zbiera się w pojemniczku pod nimi.
Jednym słowem, wszystko co potrzebne do mycia naczyń znajduje się w jednym miejscu, a zlewozmywak od razu wygląda estetyczniej i wolny jest od zacieków.
Pojemnik rozkłada się na trzy, łatwe do złożenia części, które mogą być myte w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię