Pojemnik na szczoteczki do zębów Joseph Joseph Bathroom 17 cm, szary

70510 Joseph Joseph Joseph Joseph
115.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
70510
Wymiary
Długość: 16,8 cm
wysokość: 12,6 cm
szerokość: 8,4 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne.

Opis produktu

Pojemnik łazienkowy Joseph Joseph Easy Bathroom w kolorze jasnoszarym. Zaprojektowany do przechowywania szczoteczek (tradycyjnych i elektrycznych) dla całej rodziny, oraz pasty do zębów. Zachwyca przyjemną kolorystyką i wykończeniem.
Wykonany z wysokiej jakości trwałego tworzywa sztucznego, posiada antypoślizgowe nóżki i otwór wentylujący, który umożliwia szybsze obsychanie pojemnika i szczoteczek.
Zaleca się mycie ręczne. Pojemnik bardzo łatwo w tym celu zdemontować.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię