Pojemnik na warzywa i owoce OXO Greensaver, 1,5 l

11139900V2MLNYK OXO OXO
99.99 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11139900V2MLNYK
Wymiary
17,5 x 14,7 x 10,5 cm
pojemność: 1,5 l
Materiały
tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Pojemnik na warzywa i owoce OXO Greensaver 1,5 l. Zawiera zielony, ażurowy wkład, który izoluje jego zawartość od ścianek pojemnika i umożliwia swobodny obieg powietrza. Koszyk pozwala również odcedzić nadmiar wody. Pojemnik wyposażono w filtr węglowy, który pochłania wytwarzany przez rośliny etylen, przedłużając ich świeżość. Filtr powinien być wymieniany co 90 dni, o czym będzie nam przypominać specjalny suwak na którym zaznaczamy datę ostatniej zmiany filtra. Pudełko posiada regulowany odpowietrznik, który umożliwi odpowiednie dostosowanie poziomu wilgotności do danego owocu czy warzywa. OXO Greensaver wykonany jest z tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, które nie wchodzi w reakcję z żywnością i nie zmienia smaku jedzenia.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię