Pojemnik na wykałaczki A di Alessi Magic Bunny żółty

ASG16 Y A di Alessi A di Alessi
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG16 Y
Wymiary
Wysokość 14 cm
Ø 7,5 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna
Ograniczenia

Opis produktu

Wyjmij królika z żółtego kapelusza i sam sprawdź co w nim schowano! A di Alessi Magic Bunny to całkiem sympatyczny króliczek w bardzo zabawnym cylindrze magika - to pojemnik na wykałaczki, które podane w ten sposób na stół sprawią, że chętniej będzie się po nie sięgać. Po prostu.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię