Pojemnik na wykałaczki Officina Alessi

CO1369 Officina Alessi Officina Alessi
765.00 PLN
765,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 8 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CO1369
Wymiary
12,5 x 9 cm
wysokość 9,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, drewno gruszy
Ograniczenia

Opis produktu

Niepowtarzalny pojemnik na wykałaczki wykonany z ciepłego w kolorze drewna gruszy, z motywem stalowego akrobaty, który zdaje się sięgać do szufladki po kolejną wykałaczkę. Fenomenalna całość sprawia, że na taki podajnik zerka się z prawdziwą przyjemnością i równie chętnie sięga po schowane wewnątrz wykałaczki.
Dobry pomysł na niebanalny prezent.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Andrea Branzi to projektant, który nie boi się mówić otwarcie o swoich przekonaniach. Jego poglądy miały duży wpływ na przemiany w sztuce i wzornictwie w połowie ubiegłego stulecia. Przyjął opiniotwórczą rolę – sprzeciwia się ograniczeniom funkcjonalizmu i dominacji przemysłu, a popiera swobodną estetykę sztuki współczesnej. Interesuje się wzornictwem przemysłowym, architekturą, urbanistyką oraz promocją kultury. W swoich pracach odnosi się do poglądów pisarzy takich jak  Gillo Dorfles i Umberto Eco. Napisał wiele książek oraz artykułów do magazynów branżowych, takich jak: „Interni”, „Domus”, „Casabella”. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię