Pojemnik na zioła Lékué Herbstick

0202400V09U004 Lékué Lékué
40.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0202400V09U004
Wymiary
4,3 x 10,5 cm
podstawa: Ø 4,8 cm
Materiały
Silikon

Opis produktu

Świeże zioła zawsze do dyspozycji - niezależnie od pory roku. Bez chemii, bez konserwantów. Silikonowy pojemniczek należy napełnić poszatkowaną lub zmiksowaną blenderem mieszanką ziół z dodatkiem oliwy (maksymalna objętość oznaczona kreską). Zawartość (zioła prowansalskie, włoskie itd) można oznaczyć wpisując nazwę długopisem lub flamastrem na wieczku. Zamknięty pojemnik umieścić w zamrażarce. Bezpośrednio przed użyciem należy pozostawić Herbstick na pięć minut w temperaturze pokojowej, następnie zdjąć pokrywkę i delikatnie ścisnąć podstawę pojemniczka, by wysunąć zamrożone zioła.

Z pojemnika można korzystać na kilka sposobów:
  • odkroić plasterek ziół i wrzucić je do gotowanego dania
  • rozsmarować zioła na patelni przed smażeniem lub grillowaniem potrawy
  • zetrzeć zioła na tarce wprost na potrawę

Można myć w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Piotr 24.07.2018
Bardzo często używany pojemnik przeze mnie w kuchni. Rozrabiam świeże zioła z oliwą i mrożę - potem smaruję tym patelnię. Porządne tworzywo.