Pojemnik na żywność Oxo Good Grips 1,1 L

11247400MLNYK OXO OXO
71.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11247400MLNYK
Wymiary
Wysokość 19 cm
Szerokość 8 cm
Głębokość 19 cm
Materiały
tworzywo sztuczne, silikon

Opis produktu

Pojemnik na żywność Oxo Good Grips 1,1 L stanie się idealną alternatywą dla szkodliwych dla środowiska woreczków foliowych jednorazowego użytku.

Ten hermetyczny pojemnik o pojemności 1,1 litra z powodzeniem możesz wykorzystać do przechowywania wszelkich produktów. Jego przezroczyste, wykonane z tworzywa sztucznego ścianki ułatwiają kontrolowanie zawartości. Szczelna pokrywa z silikonową uszczelką zachowuje świeżość zawartości na długo.

Uchylna część wieka ułatwia dozowanie np. mąki, kaszy lub orzechów. Dzięki bocznym ściankom pokrywy sypki produkt nie rozsypie się nawet podczas przechylania pojemnika.

Ergonomiczny kształt produktu zapewnia pewny chwyt, nawet gdy jest on wypełniony po brzeg. Wieko można rozebrać na części i łatwo umyć.

Pojemnik nie nadaje się do korzystania w mikrofali i jest wolny od szkodliwych substancji BPA.

Cechy produktu:

  • kolor - przezroczysty
  • materiał - tworzywo sztuczne, silikon
  • możliwość pogrzewania w mikrofali - nie
  • pojemność - 1,1 litra
  • wysokość - 19 cm
  • szerokość - 8 cm
  • głębokość - 19 cm

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię