Pojemnik stalowy Georg Jensen Alfredo Ø 10 cm, 1 l

3586882 Georg Jensen Georg Jensen
249.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
3586882
Wymiary
Wysokość: 18,5 cm
Ø 10 cm
pojemność: 2 l
Materiały
Drewno dębowe, polerowana stal szlachetna

Opis produktu

Litrowy pojemnik stalowy Georg Jensen Alfredo (10 cm) to wyjątkowy sposób na harmonijne zagospodarowanie przestrzeni w kuchni. Korpus wykonany został z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest bardzo solidna i wytrzymała. Cylindryczny kształt został urozmaicony delikatnym „wgnieceniem”, dzięki któremu całość stała się ciekawsza i bardziej ergonomiczna. Pojemnik wygodnie leży w dłoniach oraz estetycznie prezentuje się na blacie czy półce. W komplecie znajduje się pokrywka z dębowego drewna, która pięknie kontrastuje z korpusem. W pojemniku Alfredo możesz przechować makarony, przyprawy, suszone owoce albo liściastą herbatę.

Pojemnik jest dostępny w trzech rozmiarach.

Utalentowany projektant Alfredo Häberli łączy tradycję z nowoczesnością. W jego pracach widoczna jest radość oraz energia, którą zawdzięcza czasom wczesnego dzieciństwa w Argentynie oraz zwykłej ciekawości świata. Kolekcja Alfredo to przedmioty o silnej ekspresji i emocjonalności, wykonane z różnych materiałów – porcelany, stali szlachetnej, drewna oraz szkła. W ciągu ostatnich 16 lat Alfredo Häberli zdobył wiele branżowych nagród, a jego prace są prezentowane na licznych wystawach w całej Europie.

Marka

Ekskluzywne wyposażenie wnętrz Georg Jensen. Imperium Georga Jensena, jednego z najlepszych duńskich złotników, istnieje już ponad 100 lat. W ofercie marki znaleźć można wyroby jubilerskie, zegarki oraz akcesoria domowe: szklane wazony, porcelanowe zastawy stołowe, komplety sztućców, misy i świeczniki ze szkła i stali. Georg Jensen to nowoczesne, minimalistyczne wzornictwo, które przeplata się z secesyjnymi wpływami: wyszukaną formą i ornamentyką. W tej różnorodności widać odbicie długiej i bogatej historii marki, współtworzonej przez wielu znakomitych projektantów, jak np. Patricia Urquiola, Arne Jacobsen, czy Aldo Bakker. Czerwona Maszyna jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą marki Georg Jensen Living w Polsce. Produkty Georg Jensen znajdziecie Państwo w działach: Akcesoria barowe, Nakrycie stołu oraz Dekoracja salonu.

Projektant

Alfredo Häberli łączy tradycję z nowoczesnością, czego owocem są projekty o silnej ekspresji wizualnej. W jego pracach widoczna jest radość oraz energia, którą zawdzięcza czasom wczesnego dzieciństwa w Argentynie oraz zwykłej ciekawości świata. Dla marki Georg Jensen zaprojektował kolekcję Alfredo, w której króluje porcelana, stal, szkło oraz drewno. Häberli współpracuje ze znanymi markami takimi jak Alias, BD Barcelona, BMW, Camper, FSB, Iittala, Kvadrat czy Luceplan. W ciągu ostatnich 16 lat zdobył wiele branżowych nagród, a jego prace są prezentowane na licznych wystawach w całej Europie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię