Pojemnik z łyżką Lékué TO GO, 600 ml

0301020V19U150 Lékué Lékué
96.00 PLN
96,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0301020V19U150
Wymiary
⌀: 9,2 cm

Opis produktu

Pojemnik z łyżką Jar TO GO Organic 600 ml marki Lekue. Umożliwi zabranie drugiego śniadania na wynos do pracy, na uczelnię czy w podróż. Wykonany w formie zakręcanego słoiczka o pojemności 600 ml z wygodnym i antypoślizgowym uchwytem.


Został wyposażony w silikonową, składaną miseczkę, w której można umieścić sypkie produkty po to, aby oddzielić je od wilgotnych. Pojemnik można używać również bez silikonowej miseczki.


Głównym materiałem wykorzystanym w produkcji naczynia jest surowiec, który powstał z połączenia włókien drzewnych i polipropylenu – plastiku, który nadaje się w 100% do recyklingu i jest certyfikowany jako bezpieczny do kontaktu z żywnością. W swoim składzie słoik zawiera także 5% TPR, czyli tworzywo termoplastyczne, które nadaje się do wielokrotnego przetworzenia. Pojemnik można przechowywać w lodówce


Uwaga: podgrzewanie produktów o wysokiej zawartości cukru, tłuszczu, oleju może doprowadzić do zniszczenia pojemnika. Odgrzewanie potrawy z zawartością curry lub kurkumy może zabarwić pojemnik.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię