Pojemnik z miską dla psa Qualy pomarańczowy

QL 10092-OR Qualy Qualy
129.00 PLN
129,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 3 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
QL 10092-OR
Wymiary
Wymiary całkowite: 25 x 21 x 28 cm
pojemność pojemnika: 2 l
pojemność miski: 0,5 l
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Oto pojemnik, który wreszcie pozwoli zapanować nad nieposkromionym apetytem Twojego psa! Gdy pupil zje już swoją porcję, i nie chcemy by się przejadł – zakrywamy miskę pojemnikiem. Takie działanie nie tylko uchroni psa przed przejedzeniem się ( co szczególnie częste w przypadku psów starszych), ale i nie pozwoli roznosić się po mieszkaniu nieprzyjemnym zapachom psiej karmy. Stabilność pojemnika wzmacnia nakładanie go na wystający z miski ogonek: to gwarancja, że nawet uparty pies nie poradzi sobie ze zrzuceniem pojemnika z miski. Praktycznie i z dekoracyjnym pomysłem!
Qualy to doskonałe połączenie zaskakujących pomysłów, kolorów i troski o ekologiczną produkcję. Niemal 100% produktów Qualy powstaje z materiałów z recyklingu. Również ich opakowania są stworzone w oparciu o kartony z recyklingu i nadruki tworzone tuszem sojowym. Dla wymagających!

Marka

Qualy to idealne połączenie oryginalnych, podanych w kolorowej formie gadżetów do wystroju wnętrz oraz troski o ekologię. Wywodząca się z Tajlandii marka Qualy zachwyca dbałością o wykorzystanie produktów z recyklingu do niemal 100% proponowanych przez nią akcesoriów. Soczyste barwy w zestawieniu z filozofią produkcji i pakowaniem w kartoniki również w 100% pochodzącego z recyklingu stawia firmę na czele tych, którzy życie ze stylem pojmują szerzej, pełniej, lepiej! Zaskakujące pomysły w genialnej oprawie – to jest to!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię