Pojemnik z szyszką Sagaform Winter 450 ml

5017872 Sagaform Sagaform
109.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5017872
Wymiary
średnica: 10 cm
wysokość: 15 cm
pojemność: 450 ml
Materiały
ceramika

Opis produktu

Przepiękny pojemnik z szyszką Sagaform Winter 450 ml będzie uroczą ozdobą stołu. Idealny do przechowywania świątecznych słodyczy, własnoręcznie wykonanych pierników, orzechów czy bakalii. Wykonane z białej ceramiki naczynie o prostym kształcie delikatnie ozdobiono tłoczonym wzorem. Szczyt pojemnika wieńczy połyskująca, złota szyszka, która służy jako uchwyt do podnoszenia wieczka. Pojemnik będzie efektownym pomysłem na prezent.

Sagaform to skandynawska marka z ponad 20-letnim doświadczeniem. W swoich projektach stawia na funkcjonalizm połączony z estetyką, dzięki czemu produkty życia codziennego uzupełnione zostały o artystyczny pierwiastek, nadając im unikalnego charakteru.

Marka

Sagaform to wysmakowane wzornictwo i wysoka jakość. Od ponad 20 lat najlepsi projektanci tworzą dla tej skandynawskiej firmy przedmioty z osobowością, łącząc unikalność, funkcjonalność i ten pierwiastek, który sprawia, że projekt staje się dziełem sztuki. Główną ofertę Sagaform, obejmującą przedmioty do przygotowania i spożywania posiłków, uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię