Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Pojemniki uniwersalne Koziol Bottichelli 1,5 l

Pojemniki uniwersalne Koziol Bottichelli 1,5 l
Pojemniki uniwersalne Koziol Bottichelli 1,5 l Pojemniki uniwersalne Koziol Bottichelli 1,5 l Pojemniki uniwersalne Koziol Bottichelli 1,5 l Pojemniki uniwersalne Koziol Bottichelli 1,5 l
x zamknij

Pojemniki uniwersalne Koziol Bottichelli 1,5 l

Koziol
Wysokość 13 cm
18,8 x 23 cm
pojemność 1,5 l
Tworzywo sztuczne
 
Opływowe pojemniki uniwersalne z charakterystycznymi otworkami na bocznych ściankach – do wygodnego przenoszenia z miejsca na miejsce. Sprawdzą się jako koszyczki na akcesoria łazienkowe czy jako miejsce przechowywania zabawek dla dziecka. W soczystych barwach, które ożywią łazienkę!
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.
Pozytywne inspiracje, zabawa formą i piękne kolory! Produkty marki Koziol to niemieckie tradycje produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.

Wybierz z listy interesujące przedmioty. Wpisz liczbę sztuk by dodać przedmioty do torby.

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.