Półka Umage Flow Dark Ash

5418 Umage Umage
1045.00 PLN
1 045,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5418
Wymiary
Szerokość 98 cm
Głębokość 20 cm
Wysokość 6 cm
Materiały
Jesion

Opis produktu

Półka Umage Flow Dark Ash, której lekka, organiczna forma pozwoli ciekawie zagospodarować pustą ścianę w salonie lub korytarzu.

Produkt wykonany z jesionowego drewna barwionego na czarno zaskakuje swoim kształtem przypominającym falę. Autor Flow Dark Ash, Lasse Sortkjaer podkreśla, że projektując półkę inspirował się drzewami rosnącymi w lesie - silnymi w pniu, delikatnymi i lekkami na gałązkach. Jego propozycja to minimum materiału, a maksimum formy, która z pewnością zaciekawi Twoich gości. 

Jednolity, stonowany kolor półki świetnie odnajdzie się we wnętrzach skandynawskich lub industrialnych. Powierzchnię półki najlepiej czyścić lekko wilgotną szmatką, unikać bezpośredniego kontaktu z wodą.

Cechy produktu:

  • kolor - dark ash
  • materiał - jesion, stal
  • czyszczenie - wilgotną szmatką
  • wysokość - 6 cm
  • szerokość - 98 cm
  • głębokość - 20 cm

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię