Półka Umage Teaser saffron yellow

5009 Umage Umage
449.00 PLN
449,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5009
Wymiary
wysokość: 30 cm
szerokość: 30 cm
głębokość: 30 cm
Materiały
aluminium malowane proszkowo, aluminium anodowane

Opis produktu

Półka w kolorze saffron yellow (żółtym) Umage Teaser będzie stylową dekoracją wnętrza. Prosta, minimalistyczna forma mebla została ozdobiona 4 złotymi prętami. Znajdują się one na środku półki, dzieląc ją na 2 części. Pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną ale także podtrzymują przedmioty przed wypadnięciem. Pręty mogą również służyć jako przegródki do książek i prasy. Dzięki temu literatura i magazyny będą wyeksponowane w niezwykle elegancki sposób. Półkę wykonano z aluminium malowanego proszkowo, dzięki czemu jest wytrzymała i odporna na zarysowania. Idealna do nowoczesnych wnętrz zarówno domowych, jak i biurowych. Pręty można dokupić osobno i połączyć półki w większą konstrukcję.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię