Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Półmisek do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 35 x 16 cm transparentny

Półmisek do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 35 x 16 cm transparentny
Półmisek do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 35 x 16 cm transparentny Półmisek do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 35 x 16 cm transparentny Półmisek do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 35 x 16 cm transparentny
x zamknij

Półmisek do ryby Serax Fish & Fish Paola Navone 35 x 16 cm transparentny

serax
Paola Navone
177.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Długość: 35 cm
szerokość: 16 cm.
Szkło prasowane.
SERAX-B0816768
 
Elegancki półmisek do serwowania ryb to propozycja od belgijskiej marki Serax. Naczynie zostało wykonane z prasowanego szkła o delikatnym, jasnozielonym zabarwieniu. Na owalnym talerzu można podać pieczoną rybę, niewielkie przekąski albo rybne przystawki. Doskonale sprawdzi się podczas przyjęć, spotkań w rodzinnym gronie albo uroczystych kolacji. Fish&Fish to seria szklanych naczyń, które wyróżniają się zieloną kolorystyką i charakterystycznym motywem... ryby! Kolekcja jest dziełem utalentowanej projektantki – Paoli Navone, która tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Znakiem rozpoznawczym projektantki są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Navone bardzo często nawiązuje do kultury oraz tradycji różnych krajów. Tym razem zainspirowała się przedmiotami produkowanymi w Stanach Zjednoczonych w latach trzydziestych. Podczas gdy kraj przechodził ogromny kryzys gospodarczy, w Sandwich, w stanie Massachusetts, zaczęła rozwijać się firma, specjalizująca się w wyrobach ze szkła. Najpopularniejszym tworzywem było szkło w trzech odsłonach – zielonej, mlecznej oraz transparentnej. Solidne naczynia zaczęły wzbogacać amerykańskie gospodarstwa domowe, kawiarnie, puby oraz restauracje. Kolekcja Fish&Fish to wyraźne nawiązanie do tamtego okresu oraz hołd złożony w stronę ówczesnego wzornictwa przemysłowego.

Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.