Popielniczka Officina Alessi Ø 11 cm, srebrna

90010/I Officina Alessi Officina Alessi
456.00 PLN
456,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 8 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90010/I
Wymiary
Ø 11 cm
wysokość 5,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Designerska popielniczka z wysokiej jakości stali szlachetnej, która dzięki polerowaniu na wysoki połysk i pięknej kolorystyce nabrała nieprzeciętnego charakteru. Proste linie, minimalizm i „to coś”, co sprawia, że nawet jako pozornie mały gadżet robi duże wrażenie. Górna część jest zdejmowana, dzięki czemu łatwo można wysypać nagromadzony w środku popiół czy niedopałki.
Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie.

Marka

Officina Alessi to najbardziej luksusowa seria z 3 znanych linii „Fabryki Snów Włoskiego Designu”. Każdy przedmiot został opracowany przez jednego z najbardziej znanych projektantów na świecie, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach i wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów. Serie często limitowane, niepowtarzalne, wręcz kolekcjonerskie. Officina Alessi to najwyższa jakość i wzornictwo, które doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy.

Projektant

Marianne Brandt – niemiecka projektantka, malarka, fotografka i rzeźbiarka związana z Bauhausem. W jej pracach widać inspirację osiągnięciami kubizmu oraz konstruktywizmu. Chętnie sięgała po geometryczne formy i surowe, eleganckie materiały: stal, srebro, aluminium. Projektowała przedmioty codziennego użytku – lampy, metalowe popielniczki, serwisy do kawy i herbaty oraz inne przedmioty gospodarstwa domowego. Jeden z jej kultowych projektów – czajnik na herbatę Model No. MT49 został sprzedaży na aukcji w 2007 roku za rekordową sumę 361 000 dolarów. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię