Popielniczka Stelton AJ Cylinda Line 6,5 cm

.09-1 Stelton Stelton
424.00 PLN
424,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 10 dni roboczych. Produkt dostępny u producenta
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
.09-1
Wymiary
Ø 7,5 cm
wysokość 6,5 cm

Opis produktu

Popielniczka obrotowa Stelton AJ Cylinda Line to elegancja i funkcjonalność zamknięta w cylindrycznej formie. Stal szlachetna, z której została wykonana, sprawia, że popielniczka jest trwała i połyskująca. Gadżet został wyposażony w specjalną obrotową pokrywkę, która przykrywa niedopałki papierosów oraz niweluje nieprzyjemny zapach dymu. Będzie pasowała do eleganckich i luksusowych wnętrz utrzymanych w skandynawskim stylu.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię