Porcelanowy świecznik Raeder renifer

90610 Raeder Raeder
59.00 PLN
59,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
90610
Wymiary
7x6,5? cm [wys. x śr.]
Materiały
Cienka porcelana, nieszkliwiona

Opis produktu

Porcelanowy świecznik Raeder renifer świetnie dopełni świątecznej dekoracji w Twoim domu albo salonie piękności. Porcelanowy świecznik Raeder renifer został przygotowany wyłącznie w białym kolorze. W efekcie pasuje do każdej aranżacji. Ma 6,5 cm średnicy, dlatego pasuje również do większych tealightów i niskich świeczek.
Porcelanowy świecznik Raeder renifer ma wyrzeźbione figury reniferów. W ten sposób nawiązuje do zimowych aranżacji. Gdy zapalisz w jego wnętrzu świeczkę, figury delikatnie prześwitują, tworząc pomarańczową poświatę.
Elegancki porcelanowy świecznik Raeder renifer sprawdzi się nie tylko w okresie świątecznym. To doskonała aranżacja na cały rok, zwłaszcza do skandynawskich aranżacji. Możesz też podarować go komuś w niezobowiązującym prezencie.

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię