Portmonetka Blue Q Small Fortune

BQQA555 Blue Q Blue Q
27.30 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
BQQA555
Wymiary
10,5 x 10,3 cm
Materiały
Polipropylen

Opis produktu

Fortuna zaczyna się od małych grosików!
Taka portmonetka na monety i pierwsze posiadane banknoty na pewno spodoba się dzieciom. Wykonana z motywem dziewczynki siegającej po leżący na ziemi grosik – to przecież na szczęście! Zamykana na zamek błyskawiczny, wzór rysowany ręcznie.
Propozycje amerykańskiej marki Blue Q to przede wszystkim: 95% materiałów pochodzących z recyklingu, niezwykłe kolory, które przyciągają wzrok, ekologiczne wykonanie pod znakiem najlepszej jakości i mnóstwo fantazyjnych wzorów! W każdym produkcie Blue Q tkwi nutka sentymentów.

Marka

Amerykańska marka Blue Q zachwyca przede wszystkim energetycznymi kolorami produktów, które w 95% powstały na materiałach pochodzących z recyklingu. Ekologiczne wykonanie (pod znakiem najlepszej jakości) i niezwykła siła barw, humoru oraz pomysłowych wzorów nanoszonych na produktach sprawia, że po torebki, kosmetyczki, portmonetki i inne gadżety Blue Q sięga się z dużą przyjemnością. Sklep Czerwona Maszyna prezentuje tutaj mnóstwo fantazji i maksymalną użyteczność w modnym wydaniu.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię