Pościel Kay Bojesen Monkey Junior, 100x140 cm, niebieska

39391 Kay Bojesen Kay Bojesen
336.00 PLN
336,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10-15 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39391
Wymiary
Szerokość 100 cm
Długość 140 cm
Materiały
Bawełna organiczna

Opis produktu

Pościel Kay Bojesen Monkey Junior niebieska o wymiarach 140x100 cm to coś, co sprawi, że twoja pociecha zacznie od teraz chętnie i bez marudzenia chodzić spać o wyznaczonej porze.

Zestaw pościeli składa się z poszewki na kołdrę o długości 140 cm oraz poduszki o szerokości 100 cm. Niezwykle przyjemny w dotyku materiał to w 100% organiczna oddychająca bawełna wysokiej jakości.

Pościel z serii Monkey Junior to kolejny dowód na to, jak wielkim zamiłowaniem żyjącego prawie sto lat temu projektanta Kay'a Bojesen'a cieszyły się małpki. To zwierzątko jest obecne w wielu pracach bardzo popularnego i uznanego w Danii projektanta i złotnika.

Pogodny niebieski kolor poszewek wywołuje uczucie spokoju i pozwala się zrelaksować. Co jednak zrobić, gdy dziecko ma dużo energii i wcale nie pali się do pójścia spać? To problem, który z pewnością zna każdy rodzic. Pewnym rozwiązaniem może być właśnie pościel Monkey Junior, wystarczy tylko odrobina sprytu i kreatywności: czy uda wam się z maluchem policzyć wspólnie wszystkie małpki, które trzymają się za łapki na niebieskiej kołdrze i poduszce? Może lepiej zrobić zawody, kto policzy je szybciej? Podobnie jak twórcę pościeli, nas też ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor: niebieski
  • materiał: 100% organiczna bawełna
  • szerokość 100 cm
  • długość 140 cm

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię