Pościel Kay Bojesen Monkey Junior, 100x140 cm, rose

39392 Kay Bojesen Kay Bojesen
329.00 PLN
329,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
39392
Wymiary
Szerokość 100 cm
Długość 140 cm
Materiały
Bawełna organiczna

Opis produktu

Pościel Kay Bojesen Monkey Junior rose o wymiarach 140x100 cm to miękki i przyjemny w dotyku zestaw do dziecięcego pokoju.

W skład pościeli wchodzą: poszewka na kołdrę o długości 140 cm oraz poduszka o szerokości 100 cm. Niezwykle przyjemny w dotyku materiał to w 100% organiczna oddychająca bawełna wysokiej jakości.

Pościel z serii Monkey Junior to kolejny dowód na to, jak wielkim zamiłowaniem żyjącego prawie sto lat temu projektanta Kay'a Bojesen'a cieszyły się małpki. To zwierzątko jest obecne w wielu pracach bardzo popularnego i uznanego w Danii projektanta i złotnika.

Pogodny odcień rose cieszy oko i będzie dobrze komponował się z pokojem utrzymanym w jasnych lub pastelowych barwach. Oprócz walorów estetycznych, dla sprytnego rodzica pościel może też mieć wartość praktyczną. Każdy, kto ma dzieci, zna dobrze te wieczory, kiedy maluchy dokazują i nie sposób ich zagonić do łóżka. Można wówczas spróbować skupić uwagę pociechy na pościeli i trzymających się za łapki małpkach. Czy jesteście w stanie doliczyć się wszystkich zwierzątek? Ile jest ich na kołdrze, a ile na poduszce? Jakie jeszcze szczegóły potraficie tam dostrzec? Niech wasza wyobraźnia, podobnie jak u duńskich projektantów - nie zna granic.

Najważniejsze cechy produktu:

  • kolor: rose
  • materiał: 100% organiczna bawełna
  • szerokość 100 cm
  • długość 140 cm

Marka

Duński złotnik i projektant Kay Bojesen zyskał sławę na calym świecie tworząc drewniane zabawki, które do dziś podbijają serca dzieci i dorosłych. Zabawki mają duszę i odzwierciedlają szelmowskie poczucie humoru artysty. Spod ręki Kaya Bojesena wyszło ponad 2000 zabawek czyniąc go jednym z najbardziej płodnych duńskich rzemieślników XX wieku. Dziś Kay Bojesen stał się marką, a drewniane zabawki powstają w Danii, pod okiem Rosendahl Design Group która koordynuje proces produkcji i dystrybucji zabawek.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię