Pościel Snurk Doctor 135 x 200 cm

doc135200 Snurk Snurk
321.00 PLN
321,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
doc135200
Wymiary
135 x 200 cm, 1 poszewka 50 x 75 cm
Materiały
100% Organiczna Bawełna
Użytkowanie i konserwacja
Prać w ciepłej wodzie, wywinięte na lewą stronę.

Opis produktu

Twoje dziecko marzy o karierze medycznej i pracy jako lekarz? Jeśli tak, pościel Snurk Doctor 135 x 200 cm będzie dla niego idealnym towarzyszem do snu. Jest to zestaw poszewek przedstawiających sylwetkę lekarza. W części kołdry jest sylwetka, a na poduszce – osłona na głowę. Nie ma żadnej twarzy – jest nią buzia Twojego leżącego dziecka.
Pościel Snurk Doctor 135 x 200 cm jest produktem wydanym przez markę Snurk. Charakteryzuje ją dobra jakość. Jej produkty tworzone są w 100% z organicznej bawełny. Jest miękka i delikatna, jednocześnie wytrzymała. Twojemu dziecku z pewnością będzie pod nią przyjemnie.
Pościel Snurk Doctor 135 x 200 cm powinna być prana regularnie. Przed rozpoczęciem prania należy obrócić ją na lewą stronę. Woda powinna być ciepła, ale nie gorąca.

Marka

Sen czy rzeczywistość? Nie wiadomo! Wiadomo jednak, że nadruki na pościeli są tak realistyczne, że łatwo można się pomylić! Wyjście na basen, czekający na nas w łóżku kot lub dziecięce marzenia o byciu księżniczką czy piratem… wszystko to spełnia się gdy kładziemy się spać! Pierwsza pościel z realistycznym nadrukiem powstała w szczytnym celu pomocy dla młodych bezdomnych. Grafika do złudzenia przypominająca posklejane kartony zrobiła ogromne wrażenie, a pościel zyskała wielu fanów. Od tej pory marka Snurk zaskakuje nowymi pomysłami i wzorami nanoszonymi na bawełnianą tkaninę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię