Pościel Snurk Soccer Champ Blue 135 x 200 cm

soc135200blue Snurk Snurk
321.00 PLN
321,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
soc135200blue
Wymiary
135 x 200 cm, 1 poszewka 50 x 75 cm
Materiały
100% Organiczna Bawełna
Użytkowanie i konserwacja
Prać w ciepłej wodzie, wywinięte na lewą stronę.

Opis produktu

Większość dzieci, szczególnie chłopców, marzy o karierze piłkarskiej. Pościel Snurk Soccer Champ Blue 135 x 200 cm daje tę opcję w wymiarze wyobraźni, którą w przyszłości można zamienić w rzeczywistość. Zestaw poszewek przedstawia postać piłkarza, pozbawioną głowy. Dzięki takiemu zabiegowi, Twój maluch podczas snu będzie mógł wcielić się właśnie w piłkarza.
Pościel Snurk Soccer Champ Blue 135 x 200 cm wyprodukowana przez markę Snurk, została wykonana w całości z organicznej bawełny. Jest ona dzięki temu miękka, przyjemna w dotyku, wygodna podczas snu i zarazem wytrzymała.
Aby uprać Pościel Snurk Soccer Champ Blue 135 x 200 cm, wystarczy przewrócić poszewki na lewą stronę i ustawić temperaturę na ciepłą, ale niegorącą.

Marka

Sen czy rzeczywistość? Nie wiadomo! Wiadomo jednak, że nadruki na pościeli są tak realistyczne, że łatwo można się pomylić! Wyjście na basen, czekający na nas w łóżku kot lub dziecięce marzenia o byciu księżniczką czy piratem… wszystko to spełnia się gdy kładziemy się spać! Pierwsza pościel z realistycznym nadrukiem powstała w szczytnym celu pomocy dla młodych bezdomnych. Grafika do złudzenia przypominająca posklejane kartony zrobiła ogromne wrażenie, a pościel zyskała wielu fanów. Od tej pory marka Snurk zaskakuje nowymi pomysłami i wzorami nanoszonymi na bawełnianą tkaninę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię