Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Praca

Dołącz do naszego zespołu!

Czerwona Maszyna to kultowy polski sklep z luksusowym, designerskim wyposażeniem wnętrz najwyższej jakości. W naszej ofercie są meble, lampy i akcesoria do domu znanych i cenionych marek.
Prowadzimy sprzedaż online przez witrynę http://czerwonamaszyna.pl i offline - w pełnym magii salonie w Krakowie przy ul. Wileńskiej 4.

Obecnie poszukujemy wyjątkowych osób na stanowiska:

Redaktor - edytor

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - dopasowane do wysiłku i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Ciekawą pracę dla otwartych umysłów - charakter pracy sprawia, że wciąż będziesz dowiadywać się czegoś nowego o zagadnieniach wzornictwa przemysłowego
  • Szkolenia i warsztaty branżowe - rzetelną wiedzę
  • Pracę w pozytywnymi i pełnym pasji zespole

  • Zadania na tym stanowisku:

    • Przygotowywanie arkuszy kalkulacyjnych Open Office zawierających informacje o produktach
    • Import danych do systemu zarządzania treścią
    • Kategoryzacja produktów
    • Tworzenie krótkich opisów produktów, marek, projektantów
    • Bieżąca edycja istniejących treści

    Nasze wymagania i oczekiwania:

    • Wykształcenie (także w trakcie studiów) w dziedzinie architektury / aranżacji wnętrz,
      lub
      co najmniej półroczne doświadczenie w branży aranżacii wnętrz
    • Co najmniej pólroczne doświadczenie w pracy w ecommerce lub z CMS (preferowane sklepy internetowe)
    • Znajomość arkuszy kalkulacyjnych OpenOffice w stopniu umożliwiającym wykorzystywanie formuł
    • Sumienność i dokładność w pracy
    • Pasja i "lajk" do tematów wnętrzarskich

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij CV na adres praca@czerwonamaszyna.pl i odpowiedz na pytanie:

    Dlaczego powinniśmy zatrudnić Ciebie?

    Dołącz koniecznie klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.

    Konsultant sprzedaży

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe z jasnym systemem premii
    • Pracę w zgranym, pozytywnie nastawionym zespole ludzi którzy lubią swą pracę
    • Możliwość kształcenia się poprzez udział w szkoleniach branżowych i produktowych
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w sklepie hybrydowym (internetowym i stacjonarnym) - taki model sklepu stanie się wkrótce najpopularniejszy

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Profesjonalna obsługa klientów sklepu internetowego Czerwona Maszyna telefonicznie i przez e-mail
      (procedowanie życzeń specjalnych, kontrola stanu realizacji zamówień, odpowiadanie na pytania dotyczące oferty)
    • Profesjonalna obsługa klientów w sklepie stacjonarnym
      (rekomendowanie produktów i ich sprzedaż)
    • Aranżacja ekspozycji w sklepie stacjonarnym
      (tworzenie wyjątkowej prezentacji oferty dopasowanej do sezonu i aktualnej mody)
    • Zamawianie towarów u dostawców i bieżąca kontrola stanu ich realizacji
      (wspomagane wygodnym systemem komputerowym)
    • Obsługa reklamacji i zwrotów
      (w zgodzie z duchem prawa i w zgodzie z sumieniem)
    • Udział w tworzeniu strategii marketingowych i promocyjnych sklepu
      (dobre pomysły są nagradzane)

      Zadania wykonywane są zespołowo, a przydział konkretnych zależy od Twoich umiejętności i preferencji.

      Nasze wymagania:

      • Co najmniej półroczne doświadczenie w sprzedaży internetowej towarów - w sklepie internetowym lub na Allegro
        lub:
        Co najmniej półroczne doświadczenie w sprzedaży stacjonarnej w branży wyposażenia wnętrz
      • Motywacja do doskonalenia się w wykonywanej pracy
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • Nienaganna polszczyzna
      • Doskonałe maniery

Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.