Prasa profi 3 Gefu Tristar

13100 Gefu Gefu
262.50 PLN

Special Price 262,50 zł

Normalna cena: 375,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 300,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
13100
Materiały
Stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Profesjonalna praska z trzema wymiennymi nakładkami, które pozwalają na prasowanie produktów wg konkretnych potrzeb (mają różnych rozstaw i strukturę otworów). Sprawdzi się do przeciskania ziemniaków, ciasta na makaron itp. Lekka obsługa: dźwignia prasy ma współczynnik siły i nacisku – operowanie nią jest wyjątkowo proste.
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane produkty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Z pomocnikami Gefu gotowanie, pieczenie i przyprawianie to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię