Prezenty Firmowe

Prezenty Firmowe

Szukasz prezentu biznesowego dla kontrahenta, szefa, pracownika albo klienta? Powinien być elegancki, praktyczny, zabawny, a najlepiej żeby łączył wszystkie te cechy? Czerwona Maszyna to kopalnia trafionych prezentów na każdą okazję. Zobacz nasze bestsellery: etui na koszulę Packshi, eleganckie gadżety biurowe Philippi, zegarki Lexon oraz intrygujące dodatki marki Mukul Goyal.

Prezenty firmowe

Gadżety firmowe są często uwzględniane w strategii marketingowej wielu firm, jednak gadżety są często tanie i kiczowate. Dlatego coraz częściej firmy ważnym klientom, partnerom biznesowym czy też wyróżniającym się pracownikom dają nie zwykłe gadżety, a eleganckie prezenty. Taki upominek rodzi dobre skojarzenia i pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Przedmioty, które oferujemy w tej kategorii, to też ekskluzywne produkty idealne dla przełożonych od pracowników. Taki prezent dla szefa podkreśli lojalność całego zespołu, ale też pozwoli docenić kogoś, kto dobrze zarządza firmą czy działem. To świetne rozwiązanie na różne okazje, np. imieniny, ale również sukcesy zawodowe.

Ładne i praktyczne prezenty dla klientów

Każdy kto prowadzi biznes wie, że trudno jest pozyskać klienta, ale jeszcze trudniej jest go utrzymać. Dlatego warto postarać się, by klienci byli lojalni wobec firmy i marki. W budowaniu lojalności pomagają prezenty dla klientów. Powinny być one praktyczne oraz eleganckie, tak aby klienci chętnie z nich korzystali na co dzień. W dodatku fajnie jest jeśli podarowana rzecz stoi na wierzchu i przypomina o firmie, która go wręczyła. Dlatego doskonale sprawdzają się takie upominki jak zegar ścienny, ramka na zdjęcie czy stojak na wino. O ostatecznym kształcie prezentu decydują m.in. relacje biznesowe czy zakres działalności firmy.

Piękny i nietypowy prezent może sprawić, że osoby z otoczenia klienta zapytają o daną rzecz, a nasz klient opowie od kogo go otrzymał, stając się tym samym ambasadorem naszej firmy. Dlatego właśnie warto inwestować w ekskluzywne prezenty dla klientów. Takie budowanie lojalności i wizerunku marki zazwyczaj nie jest dużym kosztem i nie wymaga wielogodzinnego projektowania działań na przyszłość. Wystarczy postawić na dopasowane do zakresu działalności i charakteru firmy prezenty biznesowe.

Stylowy prezent dla szefa

Niejednokrotnie pracownicy stoją przed trudną decyzją w zakresie wyboru prezentu dla szefa. Prezent dla kierownika, dyrektora czy prezesa powinien mieć odpowiednią wartość, być gustowny i elegancki. Takie są prezenty firmowe w naszej ofercie. Doskonale sprawdzą się na okrągłą rocznicę działalności firmy. Co więcej, ekskluzywny prezent dla szefa to również świetne rozwiązanie np. po to, aby uczcić jego odejście na zasłużoną emeryturę.

Idealny prezent dla dyrektora czy kierownika, szczególnie jeśli dużo czasu spędza w swoim biurze, to taki, który przyda mu się w czasie wykonywania codziennych zajęć. Może to być przybornik na długopisy, podajnik na wizytówki,  magnes na spinacze, designerski zszywacz czy oryginalny podajnik na taśmę klejącą. Są to klasyczne i użyteczne przedmioty, które dzięki swojej nietypowej formie stanową piękną dekorację biurka. Doskonały prezent dla prezesa czy dyrektora to też markowa zakładka do książki, wizytownik czy stylowe pióro.

Fantastyczny prezent dla szefa, który dużo podróżuje to z kolei wszystko to co przyda się w czasie wyjazdów służbowych. Doskonałym prezentem będzie więc power bank, pudełko na krawaty, pudełko na zegarki, etui na koszulę, pudełko na biżuterię czy etui na paszport. Każdy szef bez wątpienia doceni taki prezent.

Jeśli jednocześnie obdarowujemy większy zespół, np. z okazji przekształcenia firmy czy sukcesu na jakimś polu, warto dopasować prezent dla szefa do upominków dla pracowników. Jeśli będą one nawiązywały do podobnego stylu albo zyskają zbliżony charakter, każdy poczuje się doceniony. Wtedy wystarczy, że prezent dla szefa będzie związany z jego obowiązkami, podczas gdy ten podarowany pracownikowi pomoże mu w jego codziennych zadaniach w firmie. Nie tylko podniesiemy morale w zespole, ale też zadbamy o to, aby całe biuro zachowało spójny styl.

Modne prezenty dla kontrahentów

Prezenty firmowe są ważnym elementem wielu spotkań biznesowych. Dlatego warto mieć przygotowanych kilka upominków. Doskonałe prezenty dla kontrahentów to zarówno drobne upominki jak klips do banknotów czy stylowy breloczek, aż po zegarki czy designerskie radia. W sytuacji gdy chcemy aby prezenty dla kontrahentów zawierały alkohol np. wino czy whisky, można je wzbogacić o zestawy do wina z termometrem i korkociągiem, karafkę, etui na butelkę chroniące temperaturę trunku, kamienie do whiskey, aerator do wina i inne przydatne gadżety.  Im lepiej przemyślany i dopasowany jest taki prezent, tym korzystniejsze robi wrażenie.

Eleganckie prezenty dla pracowników

Prezenty dla pracowników są idealne w wielu sytuacjach. Pomagają zmotywować zespół do pracy, są miłym akcentem w momentach takich jak jubileusz czy przejście na emeryturę, doskonale nadają się do wręczenia pracownikom w czasie świąt i na wiele innych okazji. Upominki dla pracowników są miłym akcentem i wyrazem podziękowania za pracę i trud włożony we wspólne tworzenie firmy. Coraz częściej kadra zarządzająca zauważa, że to właśnie pracownicy są jednym z największych wartości firmy. Dlatego chcą dbać o ich lojalność i motywację, a w tym pomagają właśnie prezenty dla pracowników.  Często to również sposób na odwdzięczenie się za ciekawy prezent dla szefa, otrzymany przy okazji sukcesu dużego projektu.

Kupując prezenty dla pracowników, które jednocześnie posłużą im w pracy sprawiamy z jednej strony, że pracownik jest usatysfakcjonowany, a z drugiej, że biurka pracowników zyskają doskonały wygląd. Jest to możliwe dzięki takim upominkom jak przybornik biurowy, długopis decyzyjny, podstawka pod telefon, oryginalna temperówka, designerski stojak na długopisy. Prezent może być jednak bardziej osobisty i wtedy doskonałe prezenty dla pracowników to dekoracyjna pozytywka, drzewko na biżuterię, spinki do mankietów i wiele innych.