Próbka tapety ferm LIVING Lines Dark Blue

171-P ferm LIVING ferm LIVING
29.40 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
171-P
Wymiary
Długość: 120 cm
szerokość: 53 cm

Opis produktu

Duża próbka tapety ferm LIVING Lines Dark Blue o geometrycznym wzorze. To tapeta o ciemnoniebieskim tle, na którym złote, cienkie linie tworzą kształty trójkątów, trapezów i równoległoboków.
Nie możesz się zdecydować, którą tapetę wybrać? Zamów próbkę i sam się przekonaj, który wzór najlepiej pasuje do Twojego wnętrza. Próbka jest na tyle duża, że później możesz wykorzystać mniejsze fragmenty do wytapetowania np. miejsc pod parapetem.
Tapety WallSmart są nową generacją tapet z włókniny, które łatwiej i szybciej kładzie się na ścianach. Dzięki zastosowanej technologii produkcji, klejem wystarczy pokryć ścianę, a tapetę pozostawić suchą. Ponieważ kolory tapet są mieszane ręcznie mogą wystąpić niewielkie różnice w kolorach, dlatego zaleca się zamawiać tapety o tym samym numerze partii. WallSmart to tapety o wysokiej odporności na działanie promieni słonecznych. W razie zabrudzenia można je bezpiecznie wyczyścić przy pomocy wilgotnej ściereczki.

Kolekcja: ferm LIVING Special Collection

Zobacz kolekcję

Marka

ferm LIVING - duńska marka, która powstała w 2006 roku. Założycielka Ferm LIVING, Trine Andersen nie mogąc znaleźć odpowiedniego wzoru tapety dla siebie sama zaprojektowała wzór, który tak podobał się jej znajomym, że stał się pierwszym produktem nowo założonej firmy. Dzisiaj oprócz tapet w asortymencie marki ferm LIVING można znaleźć szeroki wachlarz dodatków do domu, mebli, lamp oraz przedmiotów dedykowanych najmłodszym. Charakterystyczne dla produktów ferm LIVING jest połączenie tradycyjnego rzemiosła, naturalnych materiałów oraz surowego skandynawskiego designu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię