Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym i stacjonarnym Czerwona Maszyna Kraków. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.Wiosenne porządki do -49%

Przygotuj swoje wnętrze na pierwsze w tym roku promienie radosnego, wiosennego słońca.
Wykorzystaj organizery, stojaki na biżuterię, ramki na zdjęcia, dekoracje ścienne i zegary.

Skorzystaj z ostatnich zimowych rabatów aż do -49%!

Zobacz wszystkie: Wiosenne porządki do -49% (254)
Joseph Joseph -7%

Innowacyjne akcesoria kuchenne umilą czas spędzony w kuchni, a funkcjonalne organizery i gadżety ułatwią zachowanie porządku.

Skorzystaj z rabatu -7% na całą markę Joseph Joseph! Wybieraj spośród akcesoriów kuchennych i łazienkowych.

Zobacz wszystkie: Joseph Joseph -7% (197)
Cała marka Guzzini -15%

Włoski design potrafi zachwycić i przyciągnąć spojrzenia. Akcesoria kuchenne i inne przedmioty codziennego użytku wniosą do Twojej kuchni i jadalni radość.

Tylko teraz skorzystaj ze specjalnego rabatu -15% na całą markę Guzzini!

Zobacz wszystkie: Cała marka Guzzini -15% (154)
Cała marka Bodum do -15%
Umilanie sobie chłodnych wieczorów szklanką gorącej kawy lub herbaty uważamy za najlepszy jesienny rytuał. Spraw sobie chwilę relaksu z akcesoriami do zaparzania perfekcyjnej herbaty i kawy marki Bodum teraz w promocji do -15%.
Zobacz wszystkie: Cała marka Bodum do -15% (38)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!