Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym i stacjonarnym Czerwona Maszyna Kraków. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.Skagerak Outdoor - promocja z prezentem!

Przy zamówieniu mebli Skagerak z tej kategorii za minimum 15 000 zł brutto mamy dla Ciebie niespodziankę! Otrzymasz od nas w gratisie zestaw do tenisa plażowego lub latarenkę Bell Lantern Black. Wystarczy, że w notatce do zamówienia napiszesz który z produktów chcesz otrzymać. Promocja trwa tylko do 31.08!

Zobacz wszystkie: Skagerak Outdoor - promocja z prezentem! (106)
Dekoracyjne świece All's Candles -15%

Intrygujące kształty słodkich babeczek, geometryczne zwierzaki, urocze serca, czyli niezwykłe świece dekoracyjne All's Candle teraz w promocji -15%.
Przenieś się w baśniowy świat i postaw na oryginalność!

Zobacz wszystkie: Dekoracyjne świece All's Candles -15% (5)
Kolorowa kuchnia z Guzzini -20%

Włoski design potrafi zachwycić i przyciągnąć spojrzenia. Akcesoria kuchenne i inne przedmioty codziennego użytku wniosą do Twojej kuchni i jadalni radość.

Tylko teraz skorzystaj ze specjalnego rabatu -20% na całą markę Guzzini!

Zobacz wszystkie: Kolorowa kuchnia z Guzzini -20% (132)
Cała marka Koziol - 15%

Szalenie energetyczne dekoracje wnętrz, praktyczne i zabawne akcesoria do kuchni i oryginalne wyposażenie łazienki - to wszystko oferuje niezwykle oryginalna i kolorowa marka Koziol. Teraz z wiosennym z rabatem aż 15%!

Zobacz wszystkie: Cała marka Koziol - 15% (215)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!