Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym Czerwona Maszyna. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.


Wyprzedaż magazynowa

Czas pożegnać niektóre produkty i dać im nowy dom. Wyprzedajemy produkty z magazynu marek, które wycofaliśmy, dlatego też wszystkie produkty w tej zakładce są w ograniczonej ilości. Rabaty sięgają nawet do -60%! Skorzystaj z okazji i ciesz się z nowych dodatków w Twoim domu.

Zobacz wszystkie: Wyprzedaż magazynowa (1069)
OK Design 20% taniej!
By pomóc Wam zadbać o kolorowy, radosny klimat również w Waszym wnętrzu przygotowaliśmy promocje na cała markę OK Design. W promocji znajdziecie fotele idealne na taras jak również piękne kwietniki, które pomogą wyeksponować Wasze kwiatki. Nie zwlekajcie, weźcie udział w wyprzedaży już teraz!
Zobacz wszystkie: OK Design 20% taniej! (29)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!