Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym i stacjonarnym Czerwona Maszyna Kraków. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.Pavoni - wyprzedaż marki
Słodkie życie z Pavoni Italia! Kolorowe formy do ciast o ciekawych kształtach i kolorach, tera z promocyjnej cenie. Formy do ciasta w kształcie sowy, żabki czy pieska rozbawią najmłodszych, a wspólne pieczenie będzie dobrą zabawą. W kategorii znajdziemy też przydatne akcesoria do pieczenia, tortownice czy foremki na małe ciastka.
Zobacz wszystkie: Pavoni - wyprzedaż marki (51)
Wietrzenie magazynu

Wyprzedaż wybranych końcówek kolekcji!

Designerskie akcesoria, lampy i meble z rabatem do 50%

UDANYCH ZAKUPÓW!

Zobacz wszystkie: Wietrzenie magazynu (366)
Akcesoria Zack -9%
Niemiecka firma Zack jest jednym ze światowych liderów w produkcji artykułów ze stali szlachetnej. Od niemal 25-ciu lat firmy, oraz gospodarstwa domowe w nowoczesne, funkcjonalne przedmioty. Teraz akcesoria Zack do kuchni, łazienki, biura oraz salonu oferujemy w obniżonej cenie. Utrzymane w modnym, minimalistycznym nurcie doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.
Zobacz wszystkie: Akcesoria Zack -9% (360)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!