Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym Czerwona Maszyna. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.


-45% na produkty Eno Studio
Tylko teraz -45% na produkty Eno Studio. W ofercie marki znajdziesz oświetlenie i dodatki do domu w nowoczesnym francuskim stylu. Zamów już teraz i skorzystaj z natychmiastowej wysyłki.
Zobacz wszystkie: -45% na produkty Eno Studio (36)
-50% na wybrane produkty Authentics
Wybrane produkty niemieckiej marki Authentics teraz 50% taniej! Sprawdź ofertę i kupuj taniej z natychmiastową wysyłką. W ofercie znajdziesz m.in. akcesoria do kuchni i łazienki, doniczki i inne przydatne w domu przedmioty.
Zobacz wszystkie: -50% na wybrane produkty Authentics (203)
-40% na produkty Koziol
Tylko teraz -40% na produkty niemieckiej marki Koziol! W naszej ofercie znajdziesz miski, etażerki, lampy, zegary i wiele innych przydatnych w domu akcesoriów. Zamów już dziś i skorzystaj z natychmiastowej wysyłki.
Zobacz wszystkie: -40% na produkty Koziol (150)
Wyposażenie kuchennne Guzzini aż 50% taniej
Włoska marka Guzzini teraz 50% taniej! Wyposaż swoją kuchnię w niezbędne akcesoria. W ofercie znajdziesz miseczki, szklanki, pojemniki do przechowywania i inne przedmioty, których potrzebujesz.
Zobacz wszystkie: Wyposażenie kuchennne Guzzini aż 50% taniej (64)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!