Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym i stacjonarnym Czerwona Maszyna Kraków. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.Wypieki z rabatem

Lato rozpieszcza bogactwem natury! Opcji jest wiele: jagodzianki z kruszonką, sernik z truskawkami, muffinki z nadzieniem owocowym polane czekoladą czy domowy chleb z dżemem. Wybierz swoją ulubioną i przygotuj wypiek ze sprawdzonymi produktami. 

Zobacz wszystkie: Wypieki z rabatem (61)
Kierunek: góry!

Wybierz się na wycieczkę ze sprawdzonymi produktami! W kategorii znajdziesz wszystko, czego będziesz potrzebować w trakcie fascynującej, górskiej przygody: termosy, butelki, torby termiczne, poręczne nożyki oraz pudełka na jedzenie. 

Zobacz wszystkie: Kierunek: góry! (83)
Wszystko dla ochłody

Z tymi produktami skutecznie zwalczysz skutki upału! Na letnich przyjęciach zachwycisz gości oryginalnymi foremkami do lodu lub eleganckimi pojemnikami wraz ze szczypcami. Planujesz wycieczkę lub piknik? Chłód będzie zawsze z Tobą dzięki mobilnym torbom i butelkom termicznym. 

Zobacz wszystkie: Wszystko dla ochłody (176)
Urodzinowe wietrzenie magazynu

Nasze urodzinowe wietrzenie magazynu powoli dobiega końca... Zwiększamy rabaty na produkty, które zostały! Wykorzystaj okazję i spraw sobie designerski prezent w wyjątkowo niskiej cenie! 

Zobacz wszystkie: Urodzinowe wietrzenie magazynu (3872)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!