Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym i stacjonarnym Czerwona Maszyna Kraków. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.Aktywna jesień

Zadbaj o odporność i odpowiedni poziom endorfin na jesień! Zdrowe przekąski zabierzesz ze sobą dzięki specjalnym pojemnikom, a wieczór umilą akcesoria na siłownię i maty do ćwiczeń. 

Zobacz wszystkie: Aktywna jesień (36)
Designerskie biuro

Biuro to istotna przestrzeń, w której ze spokojem możemy oddać się pracy lub kreatywnym działaniom. Sprawdź stylowe przybory i funkcjonalne gadżety, które uprzyjemnią codzienność.

Zobacz wszystkie: Designerskie biuro (168)
Spiżarnia pełna pyszności!

Stwórz wyjątkową spiżarnię pełną pysznych, domowych przetworów! To także idealna okazja na uporządkowanie produktów spożywczych przy pomocy odpowiednich pojemników czy stojaków od najlepszych marek. 

Zobacz wszystkie: Spiżarnia pełna pyszności! (59)
Urodzinowe wietrzenie magazynu

Nasze urodzinowe wietrzenie magazynu powoli dobiega końca... Zwiększamy rabaty na produkty, które zostały! Wykorzystaj okazję i spraw sobie designerski prezent w wyjątkowo niskiej cenie! 

Zobacz wszystkie: Urodzinowe wietrzenie magazynu (3482)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!