Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym Czerwona Maszyna. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.


Stwórz jesienny klimat w swoim domu
Stwórz przytulny klimat w swoim domu na nadchodzące długie, jesienne wieczory! Tealighty, świece, poduszki, kubki na gorącą herbatę - to wszystko czeka na Ciebie w naszym sklepie! Wybieraj spośród bogatej oferty i ciesz się przytulną atmosferą, która ukoi Twoje zmysły.
Zobacz wszystkie: Stwórz jesienny klimat w swoim domu (413)
Back to School
Przygotuj się na powrót do szkoły! Zaopatrz się w plecak, pióro czy notatnik. Nie zapomnij też o lunchboxie i butelce na wodę!
Zobacz wszystkie: Back to School (416)
-40% na produkty Acme
Teraz aż -40% na produkty Acme! W ofercie marki znajdziesz między innymi pióra, wizytowniki i portfele, które będą idealne podczas powrotu do szkoły, na uczelnię czy do biura po letnim urlopie. Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się natychmiastową wysyłką!
Zobacz wszystkie: -40% na produkty Acme (26)
-45% na produkty Eno Studio
Tylko teraz -45% na produkty Eno Studio. W ofercie marki znajdziesz oświetlenie i dodatki do domu w nowoczesnym francuskim stylu. Zamów już teraz i skorzystaj z natychmiastowej wysyłki.
Zobacz wszystkie: -45% na produkty Eno Studio (31)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!