Promocje

Sagaform -10%
Wysmakowany skandynawski design, pomysłowe projekty i przydatne akcesoria. To definiuje markę Sagaform. W tej kategorii znajdziesz akcesoria do przygotowania posiłków, zastawę stołową, akcesoria do roślin, do grilla czy też akcesoria barowe. Ofertę morki Sagaform uzupełniają setki akcesoriów przydatnych na co dzień. Teraz w promocyjnej cenie!
Zobacz wszystkie: Sagaform -10% (182)
Akcesoria Zack -9%
Niemiecka firma Zack jest jednym ze światowych liderów w produkcji artykułów ze stali szlachetnej. Od niemal 25-ciu lat firmy, oraz gospodarstwa domowe w nowoczesne, funkcjonalne przedmioty. W swojej ofercie. Teraz akcesoria Zack do kuchni, łazienki, biura oraz salonu oferujemy w obniżonej cenie. Utrzymane w modnym, minimalistycznym nurcie doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.
Zobacz wszystkie: Akcesoria Zack -9% (350)
Lampy i akcesoria Vita Copenhagen
Lampy wiszące, abażury i akcesoria do opraw oświetleniowych duńskiej marki Vita Copenhagen teraz w promocyjnych cenach. Daj się zaczarować przepięknym lampom i abażurom Vita, które dumnie reprezentują duński design. Lampy w większości przeznaczone są do samodzielnego składania- nie jest to jednak trudne, do montażu nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi ani kleju!
Zobacz wszystkie: Lampy i akcesoria Vita Copenhagen (103)
Akcesoria Blomus
Cała gama akcesoriów łazienkowych, kuchennych i barowych niemieckiej marki Blomus teraz w obniżonej cenie! Oferta marki jest bardzo szeroka. Począwszy od akcesoriów łazienkowych przez akcesoria do roślin, do kominka czy osobistych gadżetach na świecznikach kończąc oferta Blomus obfituje w nietuzinkowe projekty wykonane ze szlachetnej stali. Solidny niemiecki design i charyzmatyczne projekty- to właśnie wyróżnia markę Blomus!
Zobacz wszystkie: Akcesoria Blomus (431)