Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym i stacjonarnym Czerwona Maszyna Kraków. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.Final Sale do -50%

Dajemy dodatkowe 10% zniżki na designerskie lampy, meble i akcesoria

Wpisz kod
JESZCZE10
Spiesz się! kod działa tylko do 24 lutego!

Zobacz wszystkie: Final Sale do -50% (315)
Pościele, pledy i poduszki -20%

Ciepłe koce i pościele chodzą parami!

Kup 2 dowolne produkty z tej kategorii a otrzymasz 20% rabatu

Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów

Zobacz wszystkie: Pościele, pledy i poduszki -20% (54)
Piękna łazienka - 15% z Aquanova
Końcówki kolekcji wysokiej klasy akcesoriów łazienkowych Aquanova teraz w obniżonej cenie! Dywaniki łazienkowe, ręczniki i akcesoria zostały wykonane z naturalnych materiałów, z zachowaniem najwyższej staranności o szczegóły. Promocja na akcesoria Aquanova to niepowtarzalna okazja by wyposażyć łazienkę w dobrym stylu i w dobrej cenie.
Zobacz wszystkie: Piękna łazienka - 15% z Aquanova (81)
Black + Blum -10%
Funkcjonalne akcesoria Black + Bloom pomogą ci wrócić do formy na wiosnę. Przemyślane pojemniki na lunch oraz butelki na wodę pomogą ci zadbać o siebie. W ofercie marki nie brakuje również pomysłowych dekoracji domu, świeczników i podpórek na książkę. Teraz w Czerwonej Maszynie te wspaniałości możesz mieć z rabatem!
Zobacz wszystkie: Black + Blum -10% (38)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!