Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym i stacjonarnym Czerwona Maszyna Kraków. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.Wietrzenie magazynu

Maj to okazja do wypoczynku i… UDANYCH ZAKUPÓW!

Tylko do 31 maja designerskie akcesoria, lampy i meble z rabatem do 70%.

Zobacz wszystkie: Wietrzenie magazynu (398)
Akcesoria Zack -9%
Niemiecka firma Zack jest jednym ze światowych liderów w produkcji artykułów ze stali szlachetnej. Od niemal 25-ciu lat firmy, oraz gospodarstwa domowe w nowoczesne, funkcjonalne przedmioty. Teraz akcesoria Zack do kuchni, łazienki, biura oraz salonu oferujemy w obniżonej cenie. Utrzymane w modnym, minimalistycznym nurcie doskonale pasują do nowoczesnych wnętrz.
Zobacz wszystkie: Akcesoria Zack -9% (363)
Lampy i akcesoria Vita Copenhagen
Lampy wiszące, abażury i akcesoria do opraw oświetleniowych duńskiej marki Vita Copenhagen teraz w promocyjnych cenach. Daj się zaczarować przepięknym lampom i abażurom Vita, które dumnie reprezentują duński design. Lampy w większości przeznaczone są do samodzielnego składania- nie jest to jednak trudne, do montażu nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi ani kleju!
Zobacz wszystkie: Lampy i akcesoria Vita Copenhagen (103)
Kahla - 30%
Porcelana dla zmysłów , czyli ... - 30 % na wszystkie porcelanowe cuda marki Kahla! Zobacz piękne filiżanki, kubki, talerze i dodatki na stół. Ciekawe kształty i piękne wzornictwo przyciąga uwagę! Funkcjonalne i parktyczne, wyłącznie niemieckiej produkcji.
Zobacz wszystkie: Kahla - 30% (191)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!