Promocje

Aktualne promocje i rabaty miesiąca w sklepie internetowym Czerwona Maszyna. Nieustannie prowadzimy akcje promocyjne - Sprawdzaj i upoluj promocję!.


Wyprzedaże

Chcemy się pożegnać z niektórymi przedmiotami, żeby zrobić miejsce dla nowych. Wykorzystaj okazję i spraw sobie designerski prezent w wyjątkowo niskiej cenie! 


Zobacz wszystkie: Wyprzedaże (1356)
Usiądź wygodnie w nowym roku z -20%

Usiądź wygodnie w nowym roku z produktami Normann Copenhagen z kolekcji Form. Przez cały styczeń dajemy -20% na wszystkie produkty z tej serii. Zrób sobie noworoczny prezent i skorzystaj z promocji już dziś.

Zobacz wszystkie: Usiądź wygodnie w nowym roku z -20% (86)
Zatrzymaj zieleń na dłużej

Stwórz w domu zieloną oazę spokoju przy pomocy doniczek do roślin oraz ziół i ciesz się własnym skrawkiem dżungli. 

Zobacz wszystkie: Zatrzymaj zieleń na dłużej (34)
Aktywna jesień

Zadbaj o odporność i odpowiedni poziom endorfin na jesień! Zdrowe przekąski zabierzesz ze sobą dzięki specjalnym pojemnikom, a wieczór umilą akcesoria na siłownię i maty do ćwiczeń. 

Zobacz wszystkie: Aktywna jesień (8)

Promocje – Czerwona Maszyna

W jaki sposób organizujemy takie fantastyczne promocje -10%, -15%, -20%, a nawet -50%?
Cały asortyment proponujemy w Czerwonej Maszynie w stałej dobrej cenie. Jednak w kategorii Promocje znajdziecie Państwo kompletną ofertę wybranych marek, lub kategorii produktów w jeszcze lepszej, znacznie obniżonej cenie.

Wśród asortymenu sklepu w cenach promocyjnych proponujemy dużo pojedynczych przedmiotów - znajdziecie je Państwo wśród stałej oferty. Zachęcamy do jej przeglądania!

Ceny promocyjne obowiązują w ograniczonym czasie, lub do wyczerpania zapasów. Po upływie daty promocji, lub po wyczerpaniu stanu magazynowego cena wróci do normalnego poziomu, dlatego warto się spieszyć. Okazja raczej się już nie powtórzy!