Deska do sera z pokrywą Guzzini Look

2293.00.16 Guzzini Guzzini
85.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2293.00.16
Wymiary
32 x 20,8 x 10 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne PMMA, PP, ABS chromowane

Opis produktu

Oryginalna i bardzo praktyczna w kuchni deska do serów: można na niej zarówno kroić ser, jak i przykryć całość pokrywą i przechowywać w lodówce jak klasyczny pojemnik na sery. Deska została wykonana minimalistycznie ale z nutą nowoczesnego szyku, dzięki czemu można bezpośrednio na niej podać pokrojony ser na stół. Trwała, odporna na zarysowania, przezroczysta.
Włoski temperament i zamiłowanie do designerskiego wykończenia: to cechy rozpoznawcze marki Guzzini! Produkty opracowane przez najlepszych projektantów na świecie – w myśl sentencji „zaprojektowane by cieszyć”.

Kolekcja: Guzzini Look

Zobacz kolekcję

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Projektant

Robin Levien to jeden z najpopularniejszych brytyjskich projektantów. Od ponad 30 lat współpracuje z marką Ideal Standard, a od 1999 r. prowadzi studio ze swoją żoną Patricią Stainton. Do jego klientów należą firmy takie jak Fratelli Guzzini, Legnoart oraz Villeroy & Boch. Specjalizuje się w projektowaniu nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań do łazienek, a jego celem jest stworzenie produktów, które będą spełniały oczekiwania i potrzeby klientów. Co ciekawe, jedna na siedem łazienek w Wielkiej Brytanii ma w swoim wyposażeniu przedmioty, które stworzył Levien wraz ze swoim kolegą – Davem Tilbury.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię