Prostokątne naczynie do tarty Emile Henry 36×15×5 cm, żółty

EH906034 Emile Henry Emile Henry
199.99 PLN
199,99 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
EH906034
Wymiary
Waga: 1,38kg
Długość: 29cm
Wysokość: 6cm
Długość wewnętrzna: 26,5cm
Wysokość wewnętrzna: 5cm
Maksymalna pojemność: 1,98L
Materiały
ceramika
Zastosowanie

Opis produktu

Prostokątne naczynie do tarty Emile Henry. Dzięki swojemu nietypowemu kształtowi, nada nowy wymiar Twoim ulubionym przepisom.

Głębokość 5 centymetrów pozwoli przyrządzić nie tylko długie, cienkie tarty, ale także wyjątkowe dania, jak na przykład soczyste quiche czy aromatyczne clafouti. Forma została wykonana z ceramiki HR® High Resistance, która cechuje się wysoką odpornością, równomiernym rozprowadzaniem ciepła oraz zapobieganiu przypalaniu się krawędzi. Dzięki temu wypieki można kroić i podawać bezpośrednio z naczynia, bez ryzyka zarysowania powierzchni.

Produkt dostępny w słonecznym, żółtym odcieniu.

Wszystkie produkty Emile Henry są produkowane we Francji, z zachowaniem najwyższych standardów już od 1850 roku.

Marka

Emile Henry to wyjątkowa, francuska ceramika, której początki produkcji sięgają 1850 r. i małego, rodzinnego warsztatu w południowej Burgundii. Z biegiem lat oferta Emile Henry powiększała się i dziś naczynia żaroodporne i akcesoria kuchenne tej marki są znane i cenione na całym świecie. W ofercie Emile Henry są obecnie także specjalistyczne naczynia do wypieku bagietek, terriny, czy pasztetów. Najwyższej jakości brytfanny ceramiczne otrzymuje się przez wypalanie w 1150 stopniach Celsjusza -  są wytrzymałe na uderzenia i odporne na zmiany temperatury.
W sklepie Czerwona Maszyna bardzo cenimy fakt, że produkty Emile Henry podlegają ręcznej kontroli jakości i są podpisane od spodu inicjałem pracownika, który je sprawdzał!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię