Przecierak do klusek długich Gefu

10980 Gefu Gefu
119.00 PLN
119,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10980
Wymiary
11 cm x 31,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Praktyczny przecierak do przygotowania długich klusek własnego wykonania (np. do zupy, sałatek, czy gulaszu z kluseczkowym wkładem). Bardzo prosty w obsłudze: ciasto na kluski wkłada się do kwadratowej nakładki, a potem przesuwa dnem tak, by je zetrzeć.
Wygoda w kuchni: przede wszystkim!

Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane gadżety, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Gotowanie, pieczenie, przyprawianie – z pomocnymi akcesoriami Gefu to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię