Przecierak do klusek krótkich Gefu

10970 Gefu Gefu
119.00 PLN
119,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10970
Wymiary
11 cm x 31,5 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Praktyczny, bardzo wygodny w obsłudze przecierak do przygotowywania krótkich klusek. Ciasto wkłada się do środkowego pojemniczka i bezpiecznie przesuwa nim po stalowych ostrzach tarki. Bez ryzyka zacięcia się czy skaleczenia. Na jednym brzegu tarki jest uchwyt, która pomaga ja stabilniej trzymać.
Można myć w zmywarce
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane produkty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Z pomocnikami Gefu gotowanie, pieczenie i przyprawianie to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię