Przecierak Gefu Flotte lotte

24000 Gefu Gefu
279.00 PLN
279,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
24000
Materiały
Stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Ten bardzo wygodny w obsłudze przecierak do warzyw i owoców pozwoli szybko uzyskać przecier z malin, śliwek, jabłek, i truskawek. Doskonale sprawdzi się do szykowania owocowego nadzienia ciast i szarlotek oraz przekąsek dla małych dzieci. Wykonany ze stali szlachetnej – z precyzyjnym ostrzem/sitkiem do przecierania, które nie wchodzi w reakcję z owocami, dzięki czemu nie zmienia ich smaku . Przecierak działa niezawodnie przez długi czas.
Po rozmontowaniu można myć w zmywarce
Akcesoria, naczynia i sprzęty kuchenne niemieckiej marki Gefu to profesjonalnie zaprojektowane produkty, które zwykłe przygotowywanie posiłków zmieniają w sztukę! Z pomocnikami Gefu gotowanie, pieczenie i przyprawianie to prawdziwa przyjemność. Stworzone do kuchni.

Marka

Gefu Genial Geniessen to niemiecka marka, która od lat zajmuje się produkcją wyjątkowych akcesoriów kuchennych, naczyń i sprzętów. Profesjonalne sprzęty ułatwiające pracę w kuchniach i restauracjach, liczne nagrody za innowacyjne materiały i jakość tworzonych akcesoriów stawiają ją wśród czołowych projektantów kuchennego designu łączącego się z praktycznymi zaletami produktów. Gotowanie, pieczenie, serwowanie i akcesoria: to specjalność Gefu! Przygotowywanie posiłków i sztuka wydobywania z nich optymalnego smaku

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię