Wyposażenie przedpokoju

Wyposażenie przedpokoju

Przedpokój wcale nie musi być nudnym wnętrzem – wystarczy ożywić go ciekawymi i kolorowymi dodatkami. Obejrzyj kompleksowe wyposażenie dopasowane do różnych aranżacji – lustra, szafki na buty, wycieraczki oraz listwy i wieszaki na ubrania. W Czerwonej Maszynie znaleźć można także praktyczne gadżety takie jak skrzynki na klucze, kliny do drzwi i łyżki do butów.

Promocje

Bestsellery

Marki w dziale

Eleganckie wyposażenie przedpokoju

Przedpokój jest miejscem, o którym często zapominamy aranżując przestrzeń mieszkania lub domu. Tymczasem przedpokój jest szczególnie ważny, ponieważ stanowi wizytówkę naszego domu. To właśnie on odpowiada za pierwsze wrażenie, w oczach tych, którzy nas odwiedzają. To też miejsce, które powinno być funkcjonalne i wygodne, ponieważ właśnie w przedpokoju szykujemy się do wyjścia, a także rozbieramy się po powrocie do domu.

Wieszaki do przedpokoju

Rzeczą absolutnie niezbędną w każdym przedpokoju są wieszaki na ubrania. Wśród wielu propozycji są solidne wieszaki do przedpokoju, które dzięki swojej formie są niemal niezauważalne, jak i takie, które dzięki swojej konstrukcji, kolorom i zastosowanym materiałom stanowią ważną ozdobę wnętrza. W każdym przedpokoju doskonale sprawdzi się zarówno stojący wieszak na ubrania, jak i wieszaki mocowane na ścianie. W zorganizowaniu przestrzeni pomagają także wieszaki na apaszki, wieszak na ubrania z półką, haczyki, wieszaki garderobiane montowane na drzwi.

Półki, łyżki i akcesoria do butów

Obok okryć wierzchnich, to właśnie buty zajmują w przedpokoju najwięcej miejsca. Dlatego warto mieć dla nich odpowiednią szafkę na buty, która pomieści dużo par butów zarówno letnich, jak i zimowych. Doskonała na buty będzie też niska półka do przedpokoju. Zakładanie butów ułatwi z kolei niska, stabilna ławka do przedpokoju. Obok niej warto mieć podręczne akcesoria do butów. Najważniejszym z nich jest łyżka do butów. Designerskie łyżki do butów z naszej kolekcji stanowią element dekoracyjny, a nie tylko praktyczny. Warto zwrócić też uwagę na takie przedmioty jak stylowa polerka do obuwia czy zestawy do pielęgnacji obuwia.

Lustra do przedpokoju

Bez wątpienia każdy dobrze urządzony przedpokój nie może się obyć bez dużego lustra. To właśnie w nim sprawdzamy i dopracowujemy nasz wygląd tuż przed wyjściem z domu. W dodatku lustra do przedpokoju optycznie powiększają i rozjaśniają przestrzeń, co jest szczególnie ważne, ponieważ przedpokoje są zazwyczaj miejscami ciasnymi i słabo doświetlonymi. Osoby, które posiadają wyjątkowo mały przedpokój i chcą maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce mogą skusić się na lustra do przedpokoju z półkami lub wieszakami. Z kolei właściciele dużych przedpokoi, którzy chcą ładnie wypełnić przestrzeń mogą zainteresować się efektownymi lustrami stojącymi.

Stojak na parasole

Bardzo praktycznym przedmiotem niezastąpionym w każdym przedpokoju jest stojak na parasole. Pozwala on w estetyczny sposób przechowywać parasolki, a także sprawi, że wyschną one bez zamoczenia otoczenia, jeśli wrócimy do domu tuż po deszczu. Kosz na parasole często podsiada dodatkowy wkład wykonany zazwyczaj z tworzywa sztucznego, który pozwala w łatwy sposób usunąć spływającą z parasoli wodę. Proponowane przez nas parasolniki pozwalają na przechowywanie zarówno parasoli tradycyjnych, jak i tych składanych.

Praktyczna skrzynka na klucze

Klucze to coś, co zawsze nam się gubi i czego wiecznie szukamy w szufladach, kieszeniach, torebkach. W uporządkowaniu kluczy pomoże skrzynka na klucze, specjalna listwa na klucze lub wieszak na klucze, który może być jednocześnie podręczną półką na listy. Dzięki tego typu rozwiązaniom klucze od domu, piwnicy, bramy, skrzynki na listy czy kluczyki od samochodu zawsze będą na swoim miejscu, a my zaoszczędzimy sporo cennego czasu poświęconego dotąd na ich szukanie.  Bardzo fajnym pomysłem jest skrzynka na klucze, której front jest wykonany ze szkła magnetycznego. Dzięki temu można wykorzystać ją także jako tablicę do wieszania notatek, listy zakupów, wizytówek i innych rzeczy, które przypomną o najważniejszych sprawach tuż przed wyjściem z domu.

Wycieraczki i inne akcesoria do przedpokoju

Komponując wyposażenie przedpokoju trzeba pamiętać, że niezbędne będą także wycieraczki do butów, które zapobiegną wnoszeniu piachu, błota i wody do domu, a także przydatne akcesoria, które zabezpieczą ściany przed uszkodzeniami.  Niezastąpiony jest klin do drzwi, który możemy zastosować zawsze wtedy, gdy chcemy zostawić drzwi otwarte i jednocześnie chcemy uniknąć ich niekontrolowanego trzaskania i zamykania się. Takie kliny do drzwi można też zastosować do okien podczas wietrzenia pomieszczeń. Rzeczą, na którą również warto zwrócić uwagę jest odbojnik do drzwi. Zapobiegnie on zbyt szerokiemu otwieraniu drzwi, które może powodować np. uderzanie klamki o ścianę i jej niszczenie. Stopery do drzwi zostały wykonane tak, aby zatrzymać nawet ciężkie drzwi bez ich uszkadzania, a dzięki stylowemu designowi wyglądają bardzo elegancko.