Lustra

Kupuj wg
Pokaż filtrySchowaj filtry
  1. Ma być natychmiast?: brak w magazynie Usuń ten produkt

Nowoczesne lustra do przedpokoju

Lustra pełnią w przedpokoju szczególną rolę. Z jednej strony są niezwykle praktyczne. Każdy może tuż przed wyjściem z domu zerknąć na swój wygląd i upewnić się czy cała stylizacja jest dopracowana w każdym szczególe. Z drugiej strony lustra są ważne ze względu na funkcję dekoracyjną. Nie tylko zdobią wnętrze ciekawymi formami, ale też ozdobnymi ramami. W dodatku lustra optycznie powiększają zazwyczaj ciasne korytarze i rozjaśniają pomieszczenie, w którym często nie ma naturalnego światła.

Modne lustra do przedpokoju

Lustra do przedpokoju można wykorzystać w aranżacji przestrzeni na wiele sposobów. Może to być klasyczne, duże lustro wiszące, które będzie odbijać całą sylwetkę. Tego typu lustra do przedpokoju mogą mieć efektowne ramy lub być ich całkiem pozbawione. Mogą mieć też różne kształty, od prostokątnych, przez owalne, aż po nietypowe geometryczne formy. Tego typu lustro wiszące stanowi oryginalną dekorację ścienną. Można też zdecydować się na mniejsze, ale nie mniej efektowne lustro ścienne o wspaniałej ramie. Lustra w ramach z barokowymi ornamentami, metalowymi zdobieniami tworzącymi przestrzenną dekorację lub lustra ozdobione chromowanymi, metalowymi prętami w nowoczesnym stylu przyciągną wzrok i dodadzą przedpokojowi charakteru. Jeśli ktoś dysponuje dużą ilością wolnego miejsca w przedpokoju może zrezygnować z lustra wiszącego na ścianie, na rzecz lustra wolnostojącego, które jest niezwykle ciekawym dodatkiem.

Praktyczne lustro ścienne

W przedpokojach świetnie sprawdzają się lustra, które pełnią jeszcze dodatkowe funkcje. Jest to szczególnie ważne w małych mieszkaniach, w których maksymalne wykorzystanie przestrzeni jest szczególnie ważne. Dlatego godne uwagi jest chociażby lustro z wieszakiem lub też wieszaki z lustrem. Warto także wziąć pod uwagę zakup lustra z półką. Takie lustro ścienne z półką pozwoli odłożyć potrzebne drobiazgi jak klucze, a także tuż przed wyjściem poprawić makijaż lub fryzurę. Dlatego na takiej półce zawsze warto mieć pomadkę, perfumy, grzebień i inne drobne przedmioty. Bardzo fajnie sprawdzają się też lustra, które wiszą kilkanaście centymetrów od ściany. Z jednej strony takie lustro wiszące tworzy ciekawy przestrzenny efekt, a z drugiej umieszczone za nim elementy pozwalają wykorzystać je jako półkę na drobne przedmioty, postawienie odświeżacza albo dekoracyjnego kwiatka, który będzie wyrastał zza lustra, a także wykorzystania pomysłowej ramy jako wieszaka na apaszkę czy smycz dla psa. Każdy kto lubi ładne i jednocześnie funkcjonalne przedmioty będzie zachwycony takim lustrem.

Stojące lustra do przedpokoju

Lustro może być też elementem dekoracyjnym jeśli postawimy je na komodzie w przedpokoju lub na wiszących tam półkach. Może też uzupełnić wiszące w przedpokoju duże lustro i pomóc chociażby w obejrzeniu sylwetki i fryzury z tyłu. Zarówno lustro ścienne jak i lustro stojące będzie świetnie się prezentować jeśli zostanie doświetlone przez stylowe kinkiety, reflektorki i inne źródła oświetlenia, jak również przez dekoracyjne świece i lampiony. Pozwoli to wyczarować przyjemny klimat wnętrza. Jest to ważne, bo choć przedpokój to miejsce, w którym przebywamy tylko kilka chwil w ciągu dnia to jest ono kluczowe. To właśnie w przedpokoju witamy gości, odbieramy paczki i listy, rozmawiamy z sąsiadami. Przedpokój jest więc wizytówką mieszkania i jego mieszkańców. To też miejsce, które widzimy jako ostatnie wychodząc z domu i jako pierwsze, gdy do niego wracamy, dlatego powinno wprawiać nas w dobry nastrój. Pomogą w tym piękne lustra do przedpokoju i inne stylowe dodatki.