Przenośna lampa Umage Orbit

2400 Umage Umage
799.00 PLN
799,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2400
Wymiary
17,6 cm – 19,5 cm, x 12,4 cm – 18,6 cm
Materiały
stal, silikon, aluminium, polipropylen, poliwęglan

Opis produktu

Przenośna lampa Orbit marki Umage. Jest dziełem projektanta Philipa Bro. Stworzona na podstawie inspiracji obrotem Księżyca wokół Ziemi. Została wykonana z wysokiej jakości mlecznobiałego plastiku z dodatkiem wyrafinowanych, mosiężnych detali.

To niezwykłe połączenie sprawia, że produkt jest zarówno stylowy, jak i lekki. Dzięki temu można zabrać go ze sobą wszędzie, na romantyczną randkę na plaży, piknik w parku czy do ulubionego kącika do czytania książek. Bezprzewodowe urządzenie posiada trzy różne tryby świecenia, natomiast konstrukcja umożliwia włączanie i wyłączanie lampy oraz zmiany trybów poprzez lekkie przechylenie lampy.

Bateria wystarcza nawet na 20 godzin użytkowania, a lampę można ładować za pomocy dołączonej do zestawu, bezprzewodowej ładowarki Unifer lub kablu do ładowania. Ponadczasowa, solidna konstrukcja urządzenia sprawia, że Orbit perfekcyjnie nadaje się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Szerokość lampy to 17,6 cm – 19,5 cm, natomiast wysokość wynosi 12,4 cm – 18,6 cm.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię