Prześcieradło Snurk Le-Trottoir 140 x 200 cm

le-trottoir_140 Snurk Snurk
160.30 PLN

Special Price 160,30 zł

Normalna cena: 229,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
le-trottoir_140
Wymiary
140 x 200 cm
Materiały
100% Bawełna

Opis produktu

Prześcieradło Snurk z realistycznym nadrukiem, który do złudzenia przypomina uliczny bruk. Le-Trottoir to propozycja dla kreatywnych nastolatków, ale także dla dorosłych którzy lubią odważny styl i unikalne dodatki. Wraz z pościelą Snurk Le-Clochard, imitującą porozrzucane kartony, stworzy nieco ekscentryczny, szalenie atrakcyjny duet. Prześcieradło wykonane z wysokiej jakości, 100% bawełny. Należy prać w temp. 40 stopni C.

Marka Snurk słynie ze swojej działalności charytatywnej. Część dochodu ze sprzedaży pościeli Le-Clochard i prześcieradła Le-Trottoir przekazywana jest fundacjom pomagającym bezdomnej młodzieży (SZN w Holandii i Off Road Kids w Niemczech).

Marka

Sen czy rzeczywistość? Nie wiadomo! Wiadomo jednak, że nadruki na pościeli są tak realistyczne, że łatwo można się pomylić! Wyjście na basen, czekający na nas w łóżku kot lub dziecięce marzenia o byciu księżniczką czy piratem… wszystko to spełnia się gdy kładziemy się spać! Pierwsza pościel z realistycznym nadrukiem powstała w szczytnym celu pomocy dla młodych bezdomnych. Grafika do złudzenia przypominająca posklejane kartony zrobiła ogromne wrażenie, a pościel zyskała wielu fanów. Od tej pory marka Snurk zaskakuje nowymi pomysłami i wzorami nanoszonymi na bawełnianą tkaninę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię