Pudełko biurowe Seletti Boxes świeczki

_01087 Seletti Seletti
59.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_01087
Wymiary
Wysokość 8,5 cm
Ø 8,5 cm
Materiały
Metal

Opis produktu

Coś dla tych, którzy lubią być zawsze przygotowani na chwilowy brak prądu! Metalowe pudełko z 60-cioma małymi świeczkami w środku, to idealne rozwiązanie na nieplanowane przerwy w dostawie światła w domu czy w firmie. Okrągła forma pudełka sprawia, że nawet przy braku prądu łatwo odnajdzie się je w firmowej szafce.
Pudełka Seletti to doskonały pomysł na biurowy porządek połączony z elegancją przechowywania najrozmaitszych przedmiotów. Włoska fantazja i oryginalne wykonanie!

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię