Pudełko do przechowywania Umbra Moona, black walnut

1014748-048 Umbra Umbra
230.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1014748-048
Wymiary
Wysokość 18 cm
Szerokość 27 cm
Długość 15 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Pudełko do przechowywania Umbra Moona to multifunkcyjny produkt, który pozwoli w elegancki sposób zapanować nad chaosem spowodowanym przez drobiazgi i kosmetyki.

Okrągły schowek skrywa w sobie 3 pojemne półki, które obracają się o 360 stopni. W zależności od preferencji, mogą tworzyć ciekawą konstrukcję lub skutecznie chować swoją zawartość pod osłoną zewnętrznej warstwy. Dzięki możliwości rotacji znacznie ułatwiają dostęp do codziennych produktów, które są zwykle głównym powodem bałaganu. Drewniany organizer o wymiarach 27 cm x 18 cm x 15 cm łączy w sobie szeroką użyteczność z minimalnym wyglądem, więc znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu. 

Produkt występuje w dwóch wersjach kolorystycznych- białej połączonej z jasnym drewnem i czarnej otoczonej ciemnym drewnem. 

Cechy produktu:

  • drewniana podstawa
  • 3 półki z możliwością rotacji o 360 stopni
  • minimalistyczny i nowoczesny charakter

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię