Pudełko na noże Alessi K-Block

GAG508 Alessi Alessi
624.00 PLN
624,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GAG508
Wymiary
Wysokość 29,5 cm
21 x 8 cm
Materiały
Drewno

Opis produktu

Prostota formy i funkcjonalność przede wszystkim!
To drewniane pudełko na noże Alessi K-Block idealnie ochroni je przed dostępem do rąk niepowołanych (np. dzieci), a przy tym sprawi, że na nożach nie będzie osiadała wilgoć ani kurz. Noże wsuwa się do środka przez specjalne otwory z boku – to pozwala je od siebie oddzielić tak, by ich ostrza się ze sobą nie stykały. Pozycję noży stabilizują też wbudowane w obie części pudełka magnesy.
Całość na zawiasy – bardzo łatwo się otwiera, jest wygodna w użyciu.
Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię