Pudełko na zegarki Philippi Giorgio

128093 Philippi Philippi
329.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
128093
Wymiary
Długość 22 cm
Materiały
Stal szlachetna polerowana, skóra

Opis produktu

Pomysł na upominek dla niepoprawnego wielbiciela zegarków! Pudełko – tuba z miejscem na wygodne przechowywanie w środku zegarków na rękę. Całość otwiera się wyjątkowo gładko, a po zamknięciu (zatrzask) bezpiecznie chroni zegarki np. przed turbulencjami w podróży. Wykonanie ze stali szlachetnej i skóry sprawia, że pudełko robi duże wrażenie i zachwyca estetyką projektu.
Propozycje marki Philippi to elegancki design i niepowtarzalne inspiracje.

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Basia 29.06.2018
piekne pudełko dla eleganckiego mężczyzny.