Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10031
Wymiary
80 x 80 x 110 cm
Materiały
Pokrowiec: organiczna bawełna 100%

Opis produktu

Puf Bini Double B-Boy, czarny uchwyt został stworzony z myślą o dzieciach. Ten produkt pozwoli Twojej pociesze na wygodny odpoczynek lub zajęcie się czynnością, która wymaga pozycji siedzącej. Puf został wypełniony granulatem polipropylenowym, który błyskawicznie dostosowuje się do ciała użytkownika. Nigdy więcej twardych i niewygodnych siedzeń czy krzeseł!

Puf Bini Double B-Boy łatwo przeniesiesz z miejsca na miejsce – to za sprawą czarnego uchwytu, który został przyszyty do pokrowca. Także odświeżenie pufa nie będzie stanowiło żadnego problemu. Wypełnienie znajduje się w dodatkowym wewnętrznym worku. Takie rozwiązanie pozwala Ci błyskawicznie ściągnąć pokrowiec i po prostu wrzucić go do pralki.

Pamiętaj, że puf Bini Double B-Boy powinien być prany w temperaturze 30 stopni!

Marka

BINI to polska marka, stworzona przez rodziców z myślą o potrzebach maluchów. Wszystko zaczęło się od Kasi, która podczas poszukiwania czapki beanie wpadła na pomysł stworzenia pufa dla dzieci (stąd też wzięła się nazwa). BINI produkuje pufy, charakteryzujące się prostym, ale wyjątkowym designem. Oferta firmy stale poszerza się o kolejne modele pięknych i wygodnych siedzisk idealnie pasujących do dziecięcych pokoików. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię