Puf Bini Double Plain, czarna lamówka

12007 BINI BINI
429.00 PLN
429,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
12007
Wymiary
80 x 80 x 110 cm
Materiały
Pokrowiec: organiczna bawełna 100%

Opis produktu

Puf Bini Double Plain, czarna lamówka to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość, design oraz – co najważniejsze – komfort użytkowania.

Pokrowiec siedziska Bini Double Plain został przygotowany z organicznej bawełny, której nie domieszkowano silikonem i nie poddano procesom obróbki chemicznej. Dzięki temu materiał jest bardzo przyjemny w dotyku. Uchwyt ułatwia przenoszenie pufa z miejsca na miejsce.

Granulat z atestowanego polipropylenu został umieszczony w dodatkowym wewnętrznym worku. Takie rozwiązanie przekłada się na możliwość błyskawicznego zdjęcia pokrowca z siedziska – dzięki temu możesz wyprać go w pralce. Producent zaleca, aby pokrowiec na puf Bini Double Plain (czarna lamówka) był odświeżany w temperaturze 30 stopni Celsjusza.

Marka

BINI to polska marka, stworzona przez rodziców z myślą o potrzebach maluchów. Wszystko zaczęło się od Kasi, która podczas poszukiwania czapki beanie wpadła na pomysł stworzenia pufa dla dzieci (stąd też wzięła się nazwa). BINI produkuje pufy, charakteryzujące się prostym, ale wyjątkowym designem. Oferta firmy stale poszerza się o kolejne modele pięknych i wygodnych siedzisk idealnie pasujących do dziecięcych pokoików. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię