Pufa Blomus Stay Ocean

B62091 Blomus Blomus
659.00 PLN
659,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B62091
Wymiary

Wysokość: 32 cm

Szerokość: 60 cm

Długość: 60 cm

Materiały
Włókno syntetyczne

Opis produktu

Pufa Blomus Stay Ocean to komfortowy moduł pochodzący z serii mebli ogrodowych. Stanowi świetne uzupełnienie pozostałych elementów, w tym leżanki i łóżka. Umożliwia zajęcie wygodnej pozycji siedzącej bez efektu zapadania.


Choć pufę stworzono z myślą o zastosowaniu w ogrodzie lub na tarasie, nic nie stoi na przeszkodzie, by znalazła się w Twoim salonie czy pokoju dziecięcym. Została wykonana z materiału odpornego na światło UV i wodę. Jest przyjemna w dotyku.


Pufa Blomus Stay Ocean posiada wypełnienie z pereł EPS. Każda z nich składa się w 98% z powietrza, a w 2% ze styropianu. Perły nadają się do recyklingu i są ekologiczne. Wyróżniają się odpornością na pleśń i zanieczyszczenia. To wprost idealne wypełnienie tego typu pufy.

Marka

Bardzo dobrej jakości wyposażenie wnętrz? Na pewno niemiecka marka Blomus! Nowoczesne akcesoria łazienkowe, akcesoria kuchenne, oraz akcesoria do salonu i ogrodu to specjalność firmy Blomus sks designe. Ich projekty wyróżniają się ciekawą formą, profesjonalnym wykonaniem z najlepszej jakości stali nierdzewnej 18/10 i starannym wykończeniem. W kolekcjach marki Blomus istnieje harmonia pomiędzy formą, a funkcją, która nie kojarzy się jednak ze stylistycznym chłodem. Hasło „Living Function” wyznacza cel, określając tym samym wymagania wobec designerskich rozwiązań.  

Projektant

"Jeśli chcesz zaprojektować krzesło w ciekawym kształcie, nigdy nie zaczynaj rysunku od krzesła. Zacznij od rysowania ciekawej formy – możesz odkryć, że właśnie stworzyłeś genialną... lampę." KaschKasch Studio (Kolonia, Niemcy) założyli Florian Kallus i Sebastian Schneider. Według nich inspiracja nie jest przysłowiowym piorunem z nieba. To proces, w którym mniej lub bardziej chaotycznymi etapami tworzy się zupełnie nieoczekiwany i genialny efekt. Przykładem jest kolekcja lamp Cap dla Normann Copenhagen. Projektanci lubili komiksową postać Kalimero – pisklaka noszącego na głowie resztkę skorupki. Po stworzeniu kilku szkiców zwierzątka odkryli, że to idealny zarys lampy stołowej. Do ich klientów należą m.in. Normann Copenhagen, Asco, Menu, Esalia i Living Divani.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię