Radio Lexon Mini Dolmen koralowy

LA6903 Lexon Design Lexon Design
249.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LA6903
Wymiary
13 x 8,5 x 4,2 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, aluminium

Opis produktu

Małe radyjko z nowoczesną, teleskopową anteną, elektronicznym podgłaśnianiem i wyszukiwaniem stacji przez wygodne obracanie pokrętła. Radio idealnie sprawdzi się zabrane na wakacje, w dłuższej podróży czy spakowane do małego, podręcznego bagażu. Aluminiowa kolorystyka sprawia, że całość po prostu świetnie wygląda.
W komplecie jest kabel z dwoma wyjściami „mini jack”. Po podłączeniu go do telefonu lub tabletu, radio może swobodnie służyć jako głośnik .
Na baterię 2 x AA (dołączone).
Kolor produktu może nieznacznie różnić się od koloru przedstawionego na zdjęciu.
Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom niezwykłe przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez najbardziej znanych projektantów na świecie.
Znak rozpoznawczy: niepowtarzalny design + wysoka funkcjonalność i jakość wykonania.

Marka

Francuska marka Lexon od 1991 roku podsuwa swoim fanom przedmioty codziennego użytku, opracowane i współtworzone przez utalentowanych projektantów na świecie. Eksperymentując z innowacyjnymi materiałami Lexon łączy swobodę tradycyjnego rzemiosła z wydajnością przemysłowej produkcji. Od 1991 roku produkty Lexon otrzymały 152 nagrody z dziedziny design’u - jury konkursów docenia najczęściej ich innowacyjność, funkcjonalność i wysmakowaną kolorystykę.

W sklepie Czerwona Maszyna najciekawsze produkty Lexon znajdą Państwo w dziale Akcesoria biurowe, Budziki, Radio i głośniki, Wizytowniki, oraz Plecaki i torby podróżne.

Projektant

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Krzysztof K. 01.02.2018
Lekkie i poręczne a przy tym niespodziewanie dobra jakość dźwięku. Polecam!