Radiobudzik z ładowarką indukcyjną XDDesign

P326.791 XDDesign XDDesign
239.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
P326.791
Wymiary
Wysokość: 5,5 cm
Ø: 14,9 cm
Waga: 440 g
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS, polichlorek winylu

Opis produktu

Radiobudzik z ładowarką XDDesign to nowoczesne urządzenie łączące w sobie funkcje:

  • Zegarka na stolik nocny - wyświetlacz pokazuje godzinę w sposób widoczny w ciemności, jednak nie tak jaskrawy by utrudniać zaśnięcie
  • Budzika - możesz ustawić 2 niezależne alarmy i wybrać sposób budzenia: poprzez włączenie radia, lub domyślnym sygnałem dźwiękowym.
  • Radia FM - z łatwością ustawisz ulubioną stację.
  • Głośnika - bezprzewodowego (Bluetooth - zasięg do 10 m), lub podłączonego za pomocą kabla AUX. Moc: 2 x 3W. Głośnika możesz użyć do odtwarzania muzyki, lub do prowadzenia rozmów telefonicznych. Czas pracy, przy w pełni naładowanej baterii to około 8 h.
  • Ładowarki indukcyjnej do smarfonów wyposażonych w technologię QI. Wystarczy położyć urządzenie na radiobudziku, by naładować telefon z taką samą prędkością jak przy pomocy kabla.

Radiobudzik z ładowarką XDDesign jest wyposażony w akumulator 2000 mAh, dzięki czemu urządzenie nie musi być na stałe podłączone do prądu i możesz zabrać w podróż, lub na wycieczkę.

Ładowanie urządzenia i dane o mocy:

  • Kabel USB jest dołączony.
  • Wejście: 5V 1A.
  • Wyjście bezprzewodowe: Wyjście: 5 V / 1 A 5 W.

Marka

XDDesign to wyższy poziom przedmiotów codziennego użytku! Holenderskie tradycje i niezwykłe wzornictwo stosowane przez projektantów XDDesign sprawiły, że ich produkty wielokrotnie nagradzano za połączeniu designu i kreatywności, która zmieniała na pozór zwykłe przedmioty w fantastyczne upominki o nowatorskich kształtach. Wśród propozycji XDDesign znajdują się akcesoria lifestyle(codziennie wykorzystywane w domach) i outdoor (zabierane na świeże powietrze) oraz szereg praktycznych urządzeń o prostych funkcjach i niezwykłym wyglądzie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię