Ramię do lamp Umage Light Around White

5400 Umage Umage
365.00 PLN
365,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 15 dni roboczych.
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5400
Wymiary
wysokość: 145 cm
szerokość: 35 cm
Materiały
stal, aluminium

Opis produktu

Ramię do lamp, marki Umage Light Around w kolorze białym. Wykonane jest z aluminium i stali. Na długim, zaokrąglonym ramieniu, znajduje się pierścień mocujący kosz z gwintem E27. Ramię przeznaczone jest do zamocowania na trzyosobowej, wielofunkcyjnej sofie Umage Lounge Around.
Klosze VITA Copenhagen z kolekcji Clava oraz Clava Dine nie nadają się do montażu na ramionach Light Around.
Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen. Razem ze zmianą nazwy, firma poszerzyła swój asortyment uzupełniając go o meble i akcesoria skandynawskim stylu.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię