Ramka na zdjęcia Umbra Edge Multi 58 cm, white

1005423-660 Umbra Umbra
276.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1005423-660
Wymiary
Wysokość 58 cm
Szerokość 53 cm
Głębokość 6 cm
Materiały
Płyta MDF

Opis produktu

Ramka na zdjęcia Umbra Edge Multi 58 cm w kolorze white to niezwykły pomysł na efektowną personalizację wnętrza korytarza lub sypialni.

Chcesz wyeksponować swoje ulubione fotografie?
Edge Multi o wysokości 58 cm, w kolorze białym to nowoczesna interpretacja klasycznych ramek ściennych, przeznaczonych do powieszenia kilku zdjęć obok siebie. Łatwo otwierane tylne zakładki ułatwiają aktualizację galerii po każdym wakacyjnym wypadzie z rodziną. 

Multiramka została zaprojektowana pod takim kątem, aby szerokie krawędzie rzucały na ścianę charakterystyczny, intrygujący cień. Dekoracja z trwałej płyty MDF może być zawieszona zarówno w pionie, jak i w poziomie – w zależności od tego, jakie zdjęcia chcemy w danym momencie wyeksponować.

Ramkę wyposażono w dyskretne półki, które są idealne do przechowywania drobiazgów oraz małych przedmiotów dekoracyjnych.

Cechy produktu:

  • ramka na zdjęcia o wysokości 58 cm i szerokości 53 cm wyeksponuje jednocześnie do 6 fotografii o różnych wielkościach,
  • wykonanie z trwałej płyty MDF w eleganckim, białym kolorze,
  • możliwość zawieszenia ramki zarówno w pionie, jak i poziomie,
  • pogrubione krawędzie ciekawie załamują światło, tworząc niezwykły efekt,
  • łatwo otwierane, tylne zakładki dla usprawniania aktualizacji galerii. 

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię